Küçük çocuklarin kalplerinde yaraticilik senin bir görünüm

eski fikirleri yeni temalar

Birçok esek veya fasulye torba atmak üzerindeki masal piminin parti oyunlari oynamak gibi büyümüs olabilir. Çocuklarinizin parti için biraz farkli ya da yeni bir sey isteyebilirsiniz. Çocuklarinizin hayret ve belki de kendinizi bir sonraki parti için eski oyunlarin yeni sürümleri ile. Sen esek üzerinde masal pin ve peri üzerindeki peri kanatlari pin degistirebilirsiniz alabilir ve size küçük kiz seveceksiniz yeni bir oyun var. Biraz hayal gücü ile biz çocuklar olarak oynamak için kullanilan eski oyunlar ile yapilabilir bir çok sey var.

Çocugunuzun olusturmak için izin

Çocuklarimizin hayal güçlerini kullanarak araciligiyla ögrenmek ve büyümek için ögretim ebeveynlik çok önemli bir parçasidir. Bizim gibi Çocuklarimiz sadece çünkü bir çocuk olarak inandigimiz gelecekteki canlarindan olacak. Biz çocuklarimiza onlara insa etmek için onlari elbise giyinmek, hatta bir hikaye sadece baslangiçlar sunarak büyümek ve sadece küçük bir yardim ile basarili olmak için kendi hayal gücünüzü kullanin yardimci olabilir. Çocuklariniz hikayeler size gelismek ve sadece onlari küçük bir itme vermek veya inandirmak için onlar için çok az tesvik teklif eger olusturun. Biz onlari inanç göstermek ve izin yoksa onlari biz dublör yeteneklerini olabilir hayal güçlerini kullanarak rahat hissediyorum. Çocugunuzun onlar olumlu ve yaratici düsünce yoluyla olabilir en iyi olmak için sizin sorumlulugunuzdadir.

ileriye tasimak için olumlu bir tutum

Her zamankinden daha olumsuz kendi kendine konusma ile basarili olacak daha bir “ben” tutum ile hayatta yapilacaktir. Bu aklimizi gerçeklik ve hayal arasindaki farki bilmiyorum kanitlanmistir. Biz sadece çevremizdeki dünya olusturur aklina bu düsünceleri besleyerek olumlu ve mutlu bir yasam olusturabilirsiniz. Biz bu nedenle iman ve çözümleri ve olumlu düsünceler odaklanmak zaman daha fazla yapilabilir. Bizim kendi yasamlari için olumlu kendi kendine konusma mesgul yani sira çocuklara bu olumlu aliskanlik sunmak için bir aliskanlik haline getirin.

Büyüme için bir son yoktur

Biz hayatta bizim için yeni ve sasirtici olanaklar geçmek getirmek için sadece biraz hayal gücü gerekir. Orada her zaman baska bir yerinde bekliyor çünkü son sinir ulasti asla. Su anda bir sonraki büyük sey görmek veya ans tanimak son sinir daha büyük bir sey her zaman vardir. Büyüme sonsuz ve biz onlara izin verirsek daha fazlasini yapmak için gücümüzle yeni boyutlara hayatimizin her gün bizi tasiyacak. Biz biliyoruz ya da su anda yapabilecegi inaniyoruz daha fazlasini yapabilir.