Okul basari için 8 klasik feng shui ipuçlari

Bir çocugun yatak ortamda iyi bir enerji, çalisma ögrenmek ve büyümek için daha kolay yapabilirsiniz. Feng Shui ilkelerine çocugunuzun sagligi, hayal gücü, güven ve digerleri ile birlikte almak için yetenegini besleyen kullanilabilir. Ayrica, emniyet ve güvenlik genel bir duygu çocuklar kusatarak, uyumlu enerji onlarin iyi varlik ve ögrenme yetenegini gelistirebilir. En Feng Shui okulda basari tesvik yardimci olabilir nasil bir göz atalim.

1. Okul yapmak için ayri bir alan belirleyin. Ideal olarak, çocugunuzun yatak odasi bir masa, sandalye, ve bir lamba ile donatilmis bir çalisma alani içermelidir. Bu egitim çocugun hayatinin ayrilmaz bir parçasi oldugu mesajini gönderir. Çocugun yatak odasinda bir masa koyarak mümkün degilse, o zaman ödev yapmak için özel olarak evinizde bir yer tayin. Bu makale ve kitap sürekli odanin “gerçek amaci” yer açmak için aradan ediliyor örnegin bir yemek masasi üzerinde çalisan “geçici” hissediyorum, önlemek istiyor.

2. Dogru çocugunuzun yatak yerlestirin. Otantik Feng Shui odasinda görünmeyen enerjiler ile kendi enerji uyum yönünde çocugun yatak yerlestirir. Bu pozisyon bilmiyorsaniz, basparmak iyi bir genel kural kapi çaprazinda saglam bir duvara yerlestirerek “toprak” yatagin enerji etmektir. Çocugunuzun yatak tuvalet bir duvar paylasmak gerekir – Bu saglik için iyi degil. Ideal saglam bir yatak basligi için yatak için en iyisidir ve basinçli veya güvensiz ya duygu çocuk birakabilirsiniz ranza yatak kaçinin.

3. Yigilmayi izleyin. Çocuk odasi daginikligi çok hizli bir sekilde olusturabilirsiniz. Clutter Çocugunuzun zor uyku ya da konsantre bulabilirsiniz o kadar çok gergin enerji ile titresir. O gece boyunca kolayca dinlenme, çocugu tutmak nerede yigilmayi yatagin altinda itti, bu özellikle rahatsiz olabilir. Kontrol altinda yigilmayi tutmak konusunda uyanik olmak gerekir. Eski giysi, kirik oyuncaklar ve geçmek ve toz topluyor sey ayiklamak için çocugunuzla birlikte çalismak için normal bir uygulama yapin. Eger hayatlarinin içine akisina yeni seyler için yer yapiyoruz ve bu oda temizligi bir favori etkinlik olabilir bulacaksiniz çocuklarin söyle!

4. Sakin renkler kullanin. Kalin, ana renkler oyuncaklar için iyi, ama bir çocugun yatak odasinda sert enerji açiga. Eger duvarlara asmak ne de dikkatli olun. Saldirganlik, siddet veya çatisma poster veya resim kaçinin. Bu gibi görüntüleri hiperaktivite veya ajitasyon yol açan, bir oda enerji asiri uyarabilir. Bunun yerine, neseli sakin ve ilham verici yumusak, sicak renkler ve sanat çocuklarin çevreleyen.

5. Çocuk odalari TV çikarin. Bir TV elektromanyetik kuvvet olumsuz bir etki olustururken, bir odada herhangi bir görünmeyen enerjileri güçlendirebilir. Ayrica, televizyonda gösterilen çok siddet, bir çocuk bir odada TV izleme ve takip ediliyor degil iyi bir fikir degildir. Buna ek olarak, yatak odasinda bir TV koyarak eglence izlerken egitim ve dinlenme gibi esit derecede önemli oldugu mesajini gönderebilir.

6. Kapak veya aynalar kaldirin. Çocugunuz kabuslar muzdarip ya da uyuma güçlügü varsa, onun yatak odasinda ayna olabilir. Bazi çocuklar aynalar çok duyarlidir. Onlar yatakta yatarken zaman çocuk aynada kendilerini görmek eger etkisi yogunlasmaktadir. Eger aynalar asiri oda enerji oldugunu süphelenmek için en ufak bir neden varsa, kapak ya da ayni anda kaldirmak.

7. Basari yansitan eserler gösterilecek. Çocugunuzun odasinda etrafa bakiyor, o digerleri onu zor is deger oldugunu görmenin mutlulugunu oldugundan emin olun. Akademik ödül, spor kupa, bir resital veya tiyatro üretim fotograf ve ögretmenlerden olumlu notlar tüm Çocugunuzun benlik saygisi ve yeni zorluklar üzerine almak için güven güçlü olusturmaniza yardimci.

8. Birinin bir yer kendi var. Her çocuk kendi odasinda vermek mümkün olmayabilir, ancak her çocugun kisisel bir yer vermek gerekir. Paylasilan bir odada, örnegin, her çocuk kendi yatak ve kendi masasi olabilir. Bu çocuklar bir “kendini duygusu” ve mülkiyet ve baskalarinin kisisel sinirlarini için bir saygi gelistirmelerine yardimci olur. Oda arkadasi ayni enerjik makyaj paylasmak bile, her ikisi de onlari destekleyen bir bosluk var, böylece ayni zamanda bir “uyum cenneti” olusturur.

Unutmayin, bizim yatak odasi uyku hayatimizin üçte harcama. Oyun zamani ve çalisma zamani ekleyin ve çocuk var daha fazla zaman geçirebilirsiniz! Çocugunuzun yatak odasi Feng Shui dengeleme simdiye kadar bu en tatmin edici ve basarili ögretim yili yapiminda bu kadar büyük bir fark yaratabilir yüzden!

(C) 2009 Rupal mehta Turner