yumurtlama hesaplama

Yeni dogmus olan bir kisinin hayatinin en iyi unsurlarindan biri olan, ve bazi insanlar gebelik için digerlerinden daha hizli bir çok geliyor. Gebelik kaza ortaya çikabilir, ancak bazi zamanlar kadinlar yeni dogmus olabilir zaman kendi yumurtladigimi döngüsü todecide bakmak gerekir. Bu döngü bir kadinin yumurta bir bayan rahmine takip ettigi zaman hattidir. Bu yumurta geri piyasaya o zaman oldugu gibi bir gün bir kadin süre neden budur. Diyelim ki yumurtlama ve bu yapmaktan bir yarar bulabiliriz bazi yollar hesaplanmasinda gerekli olan yönlerini bir çift göz var.

Bir yumurtlama döngüsü bayan bir kadinin kimyasal makyaj nedeniyle bayan farklidir. Genellikle, bayan sadece bir ay içinde birkaç gün hamile almak için bir sans var. Bu süre içinde yeni dogan yapmak için tek firsattir. Eger bir çocuk sahibi çalisan bir bayan iseniz Böylece, en iyi bahis bu bereketli kez buna göre seks diye zaman karar vermek için bir yumurtlama takvim kullanmaktir. Hamile açmak isteyen olmayan bir bayan iseniz Öte yandan, size seks kaçinmak veya korumali almak ya gerektiginde karar vermek için bu ürünü kullanmak için arzu ediyorum.

Yumurtlama hesap da bir erkek ya da kiz olan en iyi oran zaman karar verebilir. Eger yumurta birakmadan önce Seks dogru varsa, yumurta kesilmeden önce bir çocuk olmanin karar parçasi Y-kromozomu genellikle ölür, çünkü küçük bir kiz almak için büyük olasilikla çok daha fazladir. Youll bir gün bir yeni dogan kiz üretmek olabilir kullanmak için X-kromozom çok daha fazla sayida var. Bu hesaplamalar sadece bir çift bir sürü kesfetmek olabilir ve hamilelik çok daha kolay gidip yapabilir.