3 ücretsiz ve eglenceli aktiviteler sizin çocuklar ile yapabilirsiniz

Günümüz ekonomisinde, herkes para kazanmak için geri kesiyor. Biz kesim yapmak için bakmak ilk yerlerden biri eglence. Filmler, video oyunlari, müzeler ve aile tatil olmasi disinda sizin için söz konusu bu yil, ama maliyeti kesim kesim eglence demektir zorunda degildir olabilir. Etrafina bir göz atacak olursak, çocuklar ve cüzdan tür eglenceli olacak yapabileceginiz seyler vardir.

1. Bir doga yerel parkta yürüyün. Bunun yerine sadece oyun için parka gitme, dogal yollar yürümek. Bu kasifler olmak ve tüm farkli bitki ve çiçek görmek kesfetmek için sakinca görmüyorum. Önceden plan Ya da, çocuklar yesillik veya böcek belirli türleri aramak alarak bir tür çöpçü avi olusturabilirsiniz. Birçok sey bulur kazanir.

2. Halk kütüphanesinde hikaye zamani. Yerel kütüphane ile kontrol edin. Çogu çocuk hikayeleri dinlemek için gelebilir hikaye kere. Hatta bazilari ücretsiz kukla gösterileri var.

3. Home Depot Çocuk Atölyeleri. Her ay Home Depot bir çocuk atölye sponsorlar. Çocuk bir mesaj panosu için küçük bir tren bir sey insa etmek için küçük bir proje verilir. Her yastan açiktir ve proje için tüm malzemeler ücretsizdir. Çocuklar bile projeyi tamamlama için de bir sertifika ve igne gibi tutmak için bir Home Depot önlük olsun.

Bütün bu etkinlikler çocuklar için eglenceli ve sizin için ücretsizdir. Bu kadar gitmek zorunda degilsiniz ve bu çocuklar tekrar tekrar keyfine varacaksiniz etkinliklerdir. Kendi kasabasinda sundugu diger birçok faaliyetleri muhtemelen vardir. Sadece onlara bakmak ve biraz yaratici düsünmek zorunda.