bekliyoruz ve üç kolay adimda genç korumak için nasil kontrol

, Genç vahsi, ve ücretsiz … ne gibi hissetmek gerekiyor bir genç olmak için degil mi? Gençler kendi sinirlari zorlamaya ve kesfetmek için normal olsa da, ayni zamanda tehlikeli. Büyük ölçüde nedeniyle ebeveynlik kararlari sadece temel konum hangi bilgileri ses gibidir olmasi, daha anne gut içgüdüsü daha araçlar ve teknolojiler güvenmek tercih ediyor.

Iste çocuklarinin güvenligi hakkinda endise ebeveynler için üç strateji vardir:

1. Çocugunuza en arabada bir GPS sistemi kurmak.

Eski günlerde, anne-babalar yeni çizik, ezik, ya da asiri hizli lastik asinmasi için kendi araba kontrol etmek ve onlarin çocuklari pervasizca ya da cografi sinirlarinin ötesine sürüs görmüstü diger veliler rica ediyorum.

Kendi araç bu oldu nerede oldugunu ve ne kadar hizli tahrik edilmistir nerede GPS teknolojisi kullanan anne biliyorum. Devam sürüs ayricaliklari sorumlu kullanimi, güvenli sürüs sonuçlarina bagli zaman. Daha da önemlisi, gençler ebeveynleri kaybettikleri ya da sorun haline olsun eger onlari daha güvenli hissettiren bu bilgilere erisim oldugunu biliyorum. Bu her zaman arabada bir ebeveyn olmasi gibi.

2. Izleme e-posta için yazilimi yükleyin ve sohbet odasi konusmalari.

Internet sohbet odalari cinsel saldirganlari hedef gençler. Ebeveynler belli ki kisisel bilgi vermek ya da Internet üzerinde “yerine” birini karsilamak için kabul etmek degil, onlarin çocuklari tesvik edilmelidir. Gençler kendi online faaliyetleri bir ayricalik ve izlenebilir biliyorum çünkü Ancak, onlar sürekli bir hatirlatma var. Ebeveynler bir sekilde, onlar, çünkü gençler konusurken ya da herhangi bir farkli ebeveynleri odasinda olsaydi onlar oldugundan daha çevrimiçi davranmaya karsi çagiriyorum.

3. Çocuk sözlesme ve ev uyusturucu testi programi – bir ebeveyn baslatin.

Akran baskisi genellikle çocuklar için ilaç, alkol veya tütün “sadece hayir demek” artar. Çocuk bir “sosyal olarak kabul edilebilir” bahane gerekir ve kelimeleri parçalarini saldirgan es durdurmak “Ailem beni test”. Dr Michael Reznicek tarafindan gelistirilen Ebeveyn ve Çocuk Sözlesme Yazilim (PACCS), konusmalari kolaylastirmak ve ilaç kullanimi ile ilgili anne-babalar ve gençler arasindaki beklentiler (ödülleri ve sonuçlari dahil olmak üzere) kurmak yardimci olur. Ana Sayfa uyusturucu testi kitleri evde uygulanan ve ödün dogrulugu veya gizlilik olmadan, bir laboratuar maliyetinin bir kismi için anlik sonuçlar saglamak olabilir.