bisiklet için bir çocuk tasiyici ön emniyet koyar

Bisiklet sürme sevinç küçük çocuklar tanitmak istiyorum ama güvenlik endise ebeveynler için iyi bir haber var.

Anne ve genç çocuklar için daha güvenli bir bisiklete binmek çocuk tasiyicilarda bir tasarim atilim olarak tanimlanmistir ne için kullanilabilir sayesinde olabilir.

Hatta uygun bir kask ile, birçok anne bu arkalarindaki çocuk binmek için zor bulabilir. Bazi çocugun adina ani hareket zor denge yönlendirmek ve korumak için yapabilecegi korku vardir. Digerleri çocugun standart bir tasiyici geride sürmek zaman atilacagini yaygin oldugunu bildirdin.

Bir aile sirketi sayesinde degisiyor olabilir Tüm Kent Bisiklet çagirdi. Onlar bisiklet güç kisinin önünde baglar bir çocuk tasiyici gelistirdik. Kanguru adi verilen tasiyici küçük bir çocuk daha güvenli ve daha eglenceli sürüs yapmak için söylenir.

Tasiyici sirket bisiklet için interaktif bir yaklasim dedigi sunuyor. Sürücü önünde çocukla, bu ana ve etkilesim ve iletisim kurmak için çocuk için daha kolay olmasidir. Ebeveyn çocugun hareketlerinin kontrolü saglamak için de daha kolay. Onlar ön sürme çünkü arti,, “eylem oldugu,” çocuklar binmek daha ilginç ve eglenceli bulmak olasidir.

Uzmanlar tasiyici bisiklet merkezi degil, arka monte bu yana, daha güvenli ve bir çocuk kendi agirligi degismeli bisiklet ve biniciler daha fazla istikrar saglar söylüyorlar.

Kanguru yas 10 ay dört yasindaki çocuklar için tasarlanmistir.

Sirketin geçmisi 1900’lerin kadar uzanir. Onun bisiklet ve ilgili aksesuarlari uygun fiyata tasarim ve teknolojisindeki en son gelismeler dahil söyleniyor. Sirket, kendi çalisanlarinin aileleri tarafindan kullanilabilecek kadar güvenli emin olana kadar bir ürün gemi reddediyor.