çocuklar birincil yazilim için egitim pc oyunlari

PC bir çocuk birincil yillarda ögrenebilirsiniz en önemli araçlardan biridir. Konsol oyunlari el göz koordinasyonu ve problem egitim pc oyunlari istihdam meslek% 90 için bu becerileri yani sira klavye tanima ve fare kontrolü hem temel becerileri hem ögretmek çözme becerileri ögretmek iken.

Egitim PC oyunlarinda vurgu belirli bir müfredat tabanli konu veya, daha sik, çocugun yasi ve sinif düzeyi için geçerli becerileri bir dizi ögrenmek için çocugun destek üzerindedir. Ögrenme animasyon, video, müzik ve ses anlatim dahil olmak üzere görsel ve isitsel ipuçlari ile yapilmaktadir. O kadar çok “eglenceli” oldugu için bu unsurlari Onlar oyun oynamak için “istiyorum” in ögrenmek için çocuk için ilgi çekici bir ortam üretmek için iyi arastirilmis ve gelismis oyunda birlikte çalismak, tüm program ile etkilesimi gelistirmek iken beyin kaslari bir eglenceli bir sekilde meydan okuma.

Egitim PC oyunlari genellikle çocugun fare veya klavyeyi kullanarak bilgi taleplerine yanit vermek için gereken de konsol oyunlari farklidir. Konsol tabanli oyunlar giris özel olarak tasarlanmis el kumanda ile yönlendirilir nerede, egitim PC oyunlarinda çocugun yazilim bilgi taleplerine yanit vermek için bir klavye ve fare kullanmak zorundadir.

Bu kelime tabanli odak el göz koordinasyonu hem de büyük okuma-yazma ve gramer tabanli beceri sadece gelistirir. Konsol oyunlari el göz koordinasyonu için harika ama o kadar genis dil becerileri iletisim yetenegi zorlu ve genisletilmesi için.

Konsol oyun endüstrisi hizla degisiyor. Bu Nintendo’nun Wii sistemi olarak Devrimci konsollari her zamankinden daha interaktif ve dinamik olma, insanlar bilgisayar ile etkilesim sekilde degistirdi. Yine de yazarak temel becerileri, klavye tanima ve fare manipülasyon biz birbirine karmasik fikirleri iletisim baskin sekilde kalir.

Bu ortamda rahat Çocuk gelecekteki evrimsel yönünü insanlar ve onlarin bilgisayar almak ne olursa olsun basarili olmak zorundadir.