çocuklar olsun kids_

Hiç tekrar bir çocuk olmak istediniz mi? Gün eglence dolu idi ve faturalari, ekonomi ya da sadece günlük stres hakkinda endiselenmenize gerek yoktu. Belirli bir oyuncak bulamadi ya da yagmur nedeniyle oynamak için disari çikmak degil eger tek stresli seydi. Bu bir yetiskin olmak harika. Sen harika bir aile, iyi arkadas ve iyi bir is var. Eger her seyi unutun ve bir çocuk olmak isterdim zaman Ancak, o anda gün içinde her zaman vardir.

Bu hepimiz düsünmüyorum bir sey degildir. Bazen biz bile bizim çocuklar ile eglenceli etkinlikler zevk almak. Bu parka götürün ve slayt salincak veya asagi gitmek alabilirsiniz. Ama, neden çocukluk herkes yine bir çocuk olabilir istedigi kadar büyük bir merak var. Çocuklar ne yapmaliyim? Bir yirmi dört saat oynar. Onlar okula gitmek gerekebilir ama onlarin en önemli is oyundur. Isinizi sadece oynamak oldugunu istemez miydin?

Çocuklar nasil oynarlar? Geleneksel oyuncaklar ya da video oyunlari oynamak mi? Onlar disinda olacak ve bir parkta oynarken zevk alirsiniz? Biz oyun dünyalarini genisletmek eger iyi olur. Onlari sadece bir sey yapmak izin vermeyin. Bu oyun yeni tip dahil etmek bir hedef yapmak. Onlari bir sanat projesi vermek veya parka götürün. Bu kolay yapilir daha söyleniyor. Ebeveynler mesgul. Ancak, her zaman çocugunuzun bosa degildir ile geçirdi. Onlar baba ve anne beni seviyor gibi onlarla harcanan zaman hatirlar. Bir çocuk için, zaman onlara verebilir herhangi bir oyuncak daha iyidir.

Çocugunuzla daha fazla vakit geçirmek için çalisin. Eger varsa, dogru asagi planlayicisi. Bunda yanlis bir sey yok sürece onlari seviyorum çocugunuzun bildirmek için yogun bir günün durdurmak gibi. Sadece çocugunuzla oynamak için yogun program zaman ayirin eger tekrar bir çocuk oldugunda o zaman o an alacak, unutmayin. Bu mesgul dünyada eriskinlerde bekliyoruz bir sey oldugunu in canli oldugu