Çocuklarinizla iletisim

Çocuklarla iletisim kurarken göz önünde hedeflerinize tutmak önemlidir. Çocuk genç, daha zor bir çocuk neden etmektir. Çok genç bir çocuk onun eylemleri için akil vermek mümkün olmayacaktir.

“Neden kardesin vurdun?” Eger talep ediyoruz.

“Ona vurmak için mi?” Çocugunuz cevap olabilir.

Çocugunuz büyüdükçe, onun akil ve akil yürütme becerileri gelismeye baslar. Bu imkansiz bes yil önceki bir sekilde eski bir on iki yil ile sohbet edebilirsiniz.

Peki ebeveynlik hedefleri?

1. Bir çocuk olarak, dogum ve on iki arasinda, bu çocugun kalbi yakalamak istiyorum söyleyecegim.

2. Bir genç olarak, biz on iki ve evi terk, size genç anlayis vermek istiyorum söyleyecegim. Sen, bir is çocuk yetistirme para tasima, iliskiler binasi, ve çok daha fazlasi, yasam, evlilik için onlari hazirlamak istiyorum. Okullara bu birakmayin. Sen ana, bunu. Ama bu bu gençlik yillarinda çocugunuzun kalbini yakalamak yoksa yapmak çok zor olacaktir.

Akilda bu hedefleri ile, nasil çocugunuzun iletisim kuruyorlar? Dikkate çesitli yöntemler ve teknikler vardir. Bir çocuk üç sey anlar. Bu üç sey yapmak mümkün, sadece çocugunuza ne istediginizi iletisim daha iyi bir sans degil, ancak onun kalbini kazanmak için yeterli firsat olacak.

zaman iletisim

Bu gerçegin bir çok sey var E. – I – – M Hepimiz bir çocuk büyü, T seviyorum duydum. Çocugunuz zaman verilmesi emrinde en iyi iletisim yöntemlerinden biridir.

Bir çocuk dikkat anlar. Onu gibi o yanlis yaptigi zaman için dogru yapmak için esit önem vermek. Bu yüzden birçok kez biz sadece onlar pisligi bir çocuk dikkat göstermek ve yanlis yapmak. Ama bu akillica degil. Dogru yapmak için onlari övün. Çocugunuzla birlikte zaman geçirin.

Çocuk onlara vermek zaman tepki. Her iki ebeveyn mümkünse yer almak gerekir. Bu bir zorunluluktur. Babasi degil ise çok sik, sadece anne bir çocuk için ona zaman verecektir. Ben bu konuda pek çok davranis sorunlari takip edebilirsiniz. Çocuklari ile zaman geçiriyor Sevgi dolu bir baba, anne ile birlikte, onun çocuklarinin davranislarinda belirgin bir iyilesme göreceksiniz.

Bir çocuk öykünür ve rol oyunlari. Bu, hayati anlamak nasil. Çocugunuzla vakit geçirmek, bunlar taklit ve rol oynamak çalisacagiz. Bu çocuklar ile iletisim kurmak için harika bir yoldur.

tutarlilik iletisim

Sadece bir çocuk oyun taklit ve rol için seviyor nasil söz. Onlarla en çok zaman geçirmek olanlar ile içgüdüsel olarak yapacagiz. Ama bu gibi, tutarli olmak.

Ona öngörülebilir degilse bir çocuk hizli karisik olacaktir. Senin gibi olmak istiyor, ama sizin gibi olmak tutarsiz. Sen tutarsiz yasam boyunca bir çocuk ile iletisim yok.

Tüm büyürken, bir kez duydum ailem iddia asla. Bu benim genç hayatta bir güvenlik kaynagi oldu. Ailem bu inanilmaz tutarli ve bana konusmak yaptim, bana huzur verdin. Ben eve geldigimde ne olacagini endise asla. Ev her zaman huzurlu ve eglenceli oldu.

Sevgi ve disiplin içinde tutarli olun. Bir çocuk bu anlar. Bir çocuk ile iletisim dogru rol model ve taklit ve çogaltmak için örnek olma fazla. Onlarin anlayis ve muhakeme tam olarak yaptiginiz tüm whys ve wherefores anlamak için yeterli degildir. Ama genç yasta, o kadar önemli degil. Sen örnek olarak iletisim kurarlar.

Ben dört erkek var. Ben onlar büyüyünce olmak istiyorum ne en eski üç sordu. Hepsi “Ben Vaiz olmak istiyorum.” Dedi Ben buyum. Ben papaz bir kilise. Onlar ya bir papaz olmak için büyümek olmayabilir. Bu onlari ve Tanri arasindadir. Ama bu yasta, ben için amaçlayan tam olarak ne. Onlar baba taklit ve rol oynamak istiyorum. Bir rol model bu cadde üzerinden, ben onlara benim ahlak ve degerler iletmek, inaniyorum ne iletebilirsiniz.

Ancak, evde bir Kilisesi’nde sey ve baska bir varlik bütün bunlar yok edecek. Onlari önce tutarli olmalidir. Bu çok önemlidir!

disiplin ile iletisim

Bir çocuk disipline için birçok yol vardir. Ama zaman alici, tutarli disiplin bir çocuk ile iletisim için gerekli bir seklidir. Onlar ne benzeri yaptiklari degil ne, ne yapmalari gerektigini, onlar yapamaz ne, neler yapabileceklerini, degildir ve kabul edilebilir oldugunu bilmek gerekir.

Disiplin bu tasima sizin araçtir. Bazi anne-babalar ya da çocuk ya da kötü disiplin onunla tutarsiz ve çocuklarina uygun davranislari iletisim hiç yok degil ya da olacaktir. Bir çocugun sag yanlis ögrendigi sevgi dolu disiplin geçer.

Benim çocuklardan biri disipline gerekir, ben bunu yapmak için zaman ayirin. Evet, onun eylem dogrular ve yanlislar hakkinda konusmak. Ama onu tam olarak anlamak için beklemeyin. Sadece daha sonra ona safak, böylece ona bilgi sahibi olmak istiyorum. Ama genç yasta, onlar farkli seyler yapmaniz gereken iletisim disiplindir. Esim ve ben için, disiplin bir süreçtir. Biz öfkeyle disiplin asla deneyin ve onu tüm affetmis oldugunu bildirmek için hemen sonra çocukla vakit geçirmek için çalisin. Aslinda, ben onlari gülmek almak için elimden geleni.

Eger iletisim üç formlari istihdam etmek zorundadir

Bu çok önemlidir. Sadece disiplin varsa, ancak yanlis bir mesaj gönderme olacak Çocugunuzla vakit geçirmek asla. Zaman ve disiplin harcamak ama tutarsiz iseniz, karisiklik ve davranis sorunlari kendini ortaya büyük olasilikla elde edersiniz. Çocugunuzla tutarli vakit geçirmek ama onlari disipline asla, muhtemelen ahlaki pusula bir sekilde çarpik olsun göreceksiniz.

Çocugunuzla iletisim kurmak için, iletisim üç formlari istihdam gerekir. Bu çocugunuzun kalbini ulasacak ve size belirlediginiz örnek ile çocugunuzun ögretmek istediginiz her seyi iletisim mümkün olacak.