evlat edinme hakkinda bilmeniz gereken gerçekler

Çogu çiftler iliskilerinde bazi asamasinda çocuklar için plan ve genellikle bu iliskiyi eksik tek sey ve birçok için bir çocuk olmadan tam hissetmez. Bir evli çift birincil adim bir çocuk evlat edinmek istiyorum halk ile yetim bir araya getiren uzmanlasmis kilise gibi alisildigi özel bir, bir organizasyon götüren bir çocuk evlat edinmek istiyor. Genellikle bir çocuk almak isteyen bir çift için arama 1. liman ciddi benimsemek isteyenler ile ev yetim yardimci olan bir kisisel, kuskusuz hayir kurumu olmaktir. Benimsemeye isteyen insanlar büyük olasilikla katilmak için sevgi dolu bir aile isteyen yetimlere sahip kilise veya baska bir hayir kurumu irtibata geçecektir. Bir çift çocuk sahibi olamazsa Genellikle,, onlar, bir ajans ya da kurulusa bir oglu veya kizi ile çocuksuz çiftler saglamada uzmanlasmis düzenli olarak hayirsever açmak için gidiyoruz. Çocuksuz bir çift için, evlat edinme sonraki plan ve bakmak için ilk etapta onlari benimsemeye bir çocuk bulmak için, düzenli kilise tarafindan isletilen bir evlat edinme kurumu veya hayir kurumu, olur gibi görünüyor. Hamile kalma umuduyla ipleri sonuna gelmis bir çocuksuz evli bir çift hala evlat edinme bu nedenle sorunun cevabi degildir düsünün gerekir. Çocuk evlat edinme yapmak için bir evli çift için büyük bir adimdir ve birlikte yapmak zorunda olacak en büyük seçimler, hayatlarinda uzun süreli etkileri olabilir bir sey biri olabilir.

Bir çocugun anne yeterince onlari ya tek ebeveynlik uygun olarak kabul edilir bakimi mümkün degilse, olarak yapilir kabul edilmesi için planlari daha sonra, bazi ülkelerde böyledir. Yeni anne yakin bir tesvik evde benimsenmesi için hazir bir çocuk sahibi tesvik ve evlat edinme sisteminin sorumlulugundadir. Sosyal Hizmetler Dairesi fazla tesvik çocuklar kabul izin vermek için ve daha evlatlik yaslilar için tesvik çocuklarin serbest birakilmasi için uzun vadeli, yapisal planlari saglamak için talimatlar verilmistir. Evlat edinme maliyetleri korkunç yüksek olabilir ve kullandiginiz organizasyon üzerinde de durulacaktir ama kabul taahhüt bu çiftler bu kendi çagri etkilemesine izin gerekir. Seçim ancak bunlari gerçeklestirmeden önce kendi lisans ülkenin lisans ofisi ile güncel oldugundan emin olmak için kabul ajanslari bir grup vardir.

Evlat edinme asilmasi gereken birçok alternatif yönü vardir. Bütün bu evrak tamamlandiginda, çocuk yeni anne ve babalar vardir ve onlar her zaman sonra hankered var çocuk var. ABD’de bir örnek olarak, kabulü kesinlesmis oldugunda, çocugun adini yasal olarak degistirilmis ve çocuk evlat edinen ebeveyn (ler) adi biyolojik veya yerlestirerek ebeveyn (ler) bu ve çocugun yerini hangi bir degisiklik dogum belgesi alir edilir Dogum adi onun / onun yeni adi ile degistirilir. Çocugu evlat olaganüstü genç ise, o zaman uzun yillar olmasi ve muhtemelen çocuk kavrayip onlar kesinlikle kabul süreci ve sonuçlari açiklamak için önce çocuk gençler oldugunda olabilir.

Kendi ülkenizde benimsenmesi her zaman uygulanan kati kurallar nedeniyle mümkün degildir ve bu durumda ise, o dünya kabul edilmesi saglam bir alternatif olabilir. Bu kabul edilmistir gençler küresel ebeveynleri hakkinda çok az bilgi vardi ve sansi olmustu o eskiden gelecekte olabilir ki.

Onlari gelecekte hamile kalma az risk var olduguna inaniyorum, çünkü kabul ama yaygin yanlis oldu ve sadece aile genisletmek isteyen digerleri için olan bu çiftler ve tekler vardir. Bu, simdiye kadar düzenli olarak bunu yapmak için bir girisim yapiminda bulunan zorluklara ragmen daha önce olmustur daha simdi bir çocugu evlat edinmek çok daha fazla sansi oldugunu kavramak için iyidir.