mükemmel bebek dus

bir bebek dus atmak için karar

Bebek dus genellikle bir arkadas veya aile üyesi tarafindan atilir. Resmi gelenegi bir aile üyesi baska biri bebek dus atar belirler, ama bu kesinlikle durumda ve birçok modern kadin tahil karsi gitmek ve ve bebek adina bir parti istekli aileden herhangi bir teklif edilir olmak zorunda degildir.

Sürpriz bir bebek dus durumunda, planlama daha dikkatli yapilmalidir ve davetiye gizlice gönderilen olmalidir. Bu durumda, gibi yeni anne yakin olmayan kisiler malzeme edinme ve kelime çikiyorum dahil olacak.

Düsünmeye ilk sey bebek dus geliyor olacak kim oldugunu. Çogu durumda, bir bebek dus onur konugu için bir sürpriz, bu nedenle planlamacilari gizli konuk listesi planlamak için dikkatli olmak gerekir.

Mükemmel bir sürpriz bebek dus planlama isi birden fazla kisi gerektirir. Annenin-to-be e en yakin kisilerden yardimiyla askere gerekir. Esi, anne, kiz kardes ve iyi arkadaslari ile konusun. Onlar sürpriz bebek dus için iyi bir gün ve saat belirlemek mümkün olacak. Yani sira uygun giyinmis, zamaninda dus onu yardimci ve süphe en az miktarda.

Mükemmel bir bebek dus olusturma hakkinda fikirler için mevcut tüm kaynaklari kontrol ediniz, bu yüzden bazi büyük fikirler için birçok yerde hala var.

Elbette bebek dus için bir tema ile gelmek, ya da bebek dus arz tür sag planliyoruz kutlama için ne oldugunu bilmek zor olabilir. Tabii ki, tüm bu en önemli unsur kendini onur ve konuk oluyor.

Bebek Parti Planlama Paketi her bir parça kendi yapmak için kullanabileceginiz önceden basilmis ögeleri veya sablonlari ya yüklemeniz gerekir baglantilari ile birlikte gelir. Her bir paket, diger parçalara baglantilari içerir. Ancak, paketin her sey için gereken tüm baglantilari eslik eden resimli örnekler Sayfasi verilmektedir, bu nedenle sadece bu sayfa imi ve ihtiyaciniz her seyi size rehberlik için kullanabilirsiniz.

Beklenmedik Plan: bir konvansiyonel olmayan bir zamanda dus planlama hazirliksiz da bekleyen bir anne yakalayin. Ögle yemeginden sonra sabah veya sag gibi.

Bir yem Gönder: yakin bir arkadas veya aile üyesi o gün ögle yemegi götürmek var. Onlarin yemek tadini çikarirken, dus konuklarini agirliyor edilebilir.

hediyeler

Tabii ki hediyeler vererek herhangi bir bebek dus en heyecan verici parçasi biridir ve olmaya anne kesinlikle onu Konuk düsünce takdir edecektir.

Bekleyen bir anne kayitli oldugu önce parti atma için dikkate almak son bir ipucu disari bulgudur. Daveti üzerine bu bilgileri içeren veya misafirlere vermek için kullanilabilir olan gerçekten anne bebegin ilk yil için onun tercihlerine uygun özel hediyeler almak yardimci olacaktir. Bir dus atma için nedenlerinden biri yeni anne bebegin ilk yil için çok gerekli ögeleri toplamak yardimci olmaktir.