nasil bir aile agaci çevrimiçi olusturmak için

Bir aile agaci size kökleri aramak için yardimci olabilir. Siz de bir aile agaci olusturmak istiyorsaniz, burada size yardimci olmak için bazi adimlar vardir.

(1) aile agaci olusturmak için ilk adim adinizi ile baslamaktir. Bundan sonra geriye tasimak zorunda. Bilgileri kaydetmek için normal bir notebook kullanin, siz de sizin için her seyi çözmek bir yazilim programi kullanabilirsiniz.

(2) Ikinci adim, aile üyelerinin tüm hakkinda mümkün oldugu kadar çok bilgi tespit etmektir. Bu tür dogum yeri ve tarihi, dügün tarihi, es ve ölüm yerleri ve tarihi adi gibi temel seyler bulmak zorunda.

Bu daha da arastirma yardimci olacak gibi Bu bilgiler çok önemlidir.

(1) aile agaci asagi yazmaya baslamak için, ilk adim bildiginiz kisiler ile baslar ve daha sonra oradan geriye dogru çalismaktir. Eger bosluk rastlamak bile biraz daha arastirma bu bosluklari doldurmak için yardimci olabilir gibi endiselenmenize gerek vardir.

(2) aile agaci ile baslamak için birçok yol vardir. Siz ailenizin bugünkü üyeleri ile baslayabilir. Onlari görüsme olabilir, size mümkün oldugunca fazla bilgi toplamak için yardimci olacaktir.

(3) Ayrica, aile agaci için bir bilgi kaynagi olarak atalarinin aile magaza kullanabilirsiniz. Her zaman daha sonra bu danisabilirsiniz bu yüzden belge. Eger bir aile agaci olusturmak için kullanabileceginiz baska bir sey aile Incil oldugunu. Aile Incil kayitlari yasam dogum, ölüm ve geçmis kusaklarin evlilikler gibi olaylar. Benzer sekilde, dogum veya ölüm belgeleri yani sira evlilik belgeleri gibi kayitlari da yararli olabilir.

(4) Apart aile kaynaklarindan Eger aile agaci için arastirma ziyaret edebilirsiniz birçok yer vardir. Eger internete bir erisiminiz varsa hatta evi terk zorunda kalmazsiniz. Online kaynaklarin bir kismini ücretsiz bir erisim sunuyor. Ancak bazilari bunlari kullanmak için bir abonelik gerektirebilir.

Kolayca ücretsiz kamu kayitlari bir sürü erisebilirsiniz. Onlar bir kapsamli ve dogru aile agaci vermenize yardimci olacaktir.