sizin çilek kurabiye bayram esyalari için harika seçenekler

Disari mavi, sizin genç aniden Çilek parti düzenlemek istiyor, ve temelde ihtiyaciniz ne olursa olsun almak için gidiyoruz degil bir fikrin ne oldugunu ya da tam olarak nerede var. Üzülmek yok, olsa da, bu iyi bilinen rakam zaten Çilek parti ürünler bol ölümsüzlestirilmistir. Sadece onlara ve viyola satin alabilir! Eger genç iç arzusu verilmistir var ettik.

çilek kurabiye sadece kim?

Önce kutlama ögeleri hakkinda ayrintiya girmek için, Çilek üzerinde baslamak yakindan tanimak. O aslinda 1980 getup, yani kivircik kizil saçli ve güzel sapka ile o küçük çilli genç bayan.

O ilk tebrik kartlari ortaya çikti ve yillar boyunca, o Ahududu Torte ve Blueberry Pie de dahil olmak üzere, arkadaslari bir sürü topladi. Popülerlik onun olaganüstü düzeyde bu yana, o tv programlarinda yani sira hareketli görüntüleri görünmesini kart gördü.

tam olarak ne kutlama malzemeleri olabilir?

Söylemeye gerek yok, bu karar için tavsiye edilir ilk sey davet ediyor olacak. Eger çocugun misafirler için elde edebilirsiniz sirin olanlari yükler bulabilirsiniz. Onlar tek banyo Çilek görüntüsü (ilk poster birinin taklidi) ya da belki kurabiye ve arkadaslari onu büyük çemberin görüntüleyebilir. Hatta belirterek çok daha kisisellestirilmis yapabilirsiniz “Çilek X dogum günü kutlamalarina davet ediyor.”

Sonra katilimcilar için bu gida esyalari satin almaniz gerekir. Bu setleri bunlari edinebilirler – bardak, tabak, formlar ve kasik – böylece giderleri geri kesebilir. Muhtemelen de RSVP davet için yararli olacaktir, bu nedenle insanlar gelen kaç bilir.

Evde veya baska bir yerde kutlama yasiyorsaniz olsun, oda süslemeleri bir dizi koymak gerekir. Bu parti dogru arkadaslarinizla selamliyorum Çilek bir afis veya flama ile baslamak edebiliyoruz. Kurabiye balon, sapka, kolye, ve çocugunuzun misafirler tadini hatta onlari eve geri getirebilir ivir zivir bir sürü kadar ekleyin.

Sizin taraf konuk çok daha eglenerek tutmak için, kira veya satin DVD ve sinirli Çilek maraton programi edebiliyoruz. Boyama kitaplari vermek veya partinin konuk vücudunun herhangi bir yerinde sevdikleri kisilik boyayabilirsiniz bir sanatçi davet ediyoruz. Ödüller kurabiye hakkinda da fantezi bir sey olusacak hangi, oyunlar ile geldi.

Eger taraf konuk disari pembe tatlilar ve çok sevilen kurgusal küçük kiz ile ilgili bir sey ile eve tam kendi kisisel Çilek parti çanta, alarak gitmek için izin olmamalidir.