sizin için dogru dogum kontrol seçimi

Birçok sey dogum kontrol yöntemleri hakkinda söylenmis. Yan etkileri ve piyasada zaten bazi dogum kontrol yöntemleri hos olmayan sonuçlar gösteren çalismalar bile var. Ancak, bir sey için, gerçekten çalistigi için onlari kullananlar hala var. Onlar yapay dogum kontrol yaparken aile küçük tutmanin Onlarin amaci elde edilir.

Tüm dogum kontrol yapay. Emzirme ve Ritim yöntemi hamile degil dogal yolu vardir. Günün sonunda, hala dogum kontrol ya da degil ve hangi dogum kontrol kullanmak için kullanilacak olup olmadigini bir karardir.

Asagida sizin için ya da gerçekten yapay dogum kontrol kullanmak gerekiyorsa uygun dogum kontrol hangi tip karar vermenize yardimci olacak bazi ipuçlari.

bilgi

Orada mevcut oldugunu hepimiz biliyoruz, yalnizca sizin için dogum kontrol dogru yöntemi seçmek mümkün olabilir. Oldukça dogum kontrol haplari dahil olmak üzere orada dogum kontrol yöntemleri sayisi, enjektabl, spermisit, diyafram ve daha bir yeri vardir. Her biri kullanimi sikligi ve yan etkileri kendi yöntemi vardir. Her dogum kontrol yöntemi hakkinda her seyi bilerek, kullanmak yöntemi bir karar vermek mümkün olacak. Etkinligi, kullanimi ve yan etki sikligi: Asagidaki dikkate gerekir.

Sizin OB-gyne ayrica saglik geçmisi göre sizin için uygundur bazi seçenekler vermek gerekir.

Dini ve kisisel inanç

Ayrica çogu dini inançlari dogum kontrol yapay yöntemlerle izin yok içeri inandigimiz düsünmelisiniz. Herhangi bir yapay cihaz veya ilaç kullanimi yapmaz çünkü Ritim yöntemi gibi sadece dogal yöntemler izin verilir. Ayni kisisel tercihinize ile gider. Enjektabl gibi Yöntemi bazi sadece olsa bile bir veya iki kez bir yil için hos olabilir.

yasam tarzi

Sizin yasam tarzi kullanilacak yöntemi karar vermeden önce düsünmelisiniz baska bir faktördür. Bazi insanlar için bir zor durumda olabilir bazi yöntemler vardir. Onlar sürekli her gece onlari almak için kendilerini hatirlatmak zorunda çünkü dogum kontrol haplari vergi edilecek bulmak olanlar var. Bir bayan gebelik anlamina gelebilir. Ayni zamanda sizin ve kocasi seks hangi frekans düsünün. Oldukça sik degil, o paketi yasam tarzi olur bir sey düsünün. Eserlerini onlari üst üste ay boyunca aileleri ile izin vermez bazi kocalar vardir, bu da agirlikli göz önünde tutulmasi gerekmektedir.

cinsel tercih

Onlari hos olmayan bir cinsel deneyimi saglar çünkü prezervatif ve vajinal prezervatif bazi çiftler tarafindan tercih edilmemektedir. Bu haplari ya da migren ataklari ve diger yan etkileri oldugu bildirilmistir zaman bazi kadinlarin raporlari midesi duygu.

Aileniz planlamasi için kullanilacak dogru yöntemi seçme hakkinda en önemli sey sonuçta sizin ve esiniz karari olmalidir. Gerçekten aileniz ya da planlamak için yapay yollarla kullanmak gerekiyorsa Önce düsünüyor olmali. Eger kocasinin is onu haftanin veya ayin büyük bölümü için uzak kalmasini saglar iseniz, büyük ihtimalle buna ihtiyaci yoktur vardir. Ayrica saglik ve aile sagligi arka plan düsünmelisiniz. Bildiginiz tüm için seçtiginiz yöntem genel saglik durumuna zararlidir.

OB Gyne-Consulting de çok önemlidir. O size en iyi saglik arka plan ve yasam tarzi ile uygun olan seçenek vermek gerekir. Ama bu önerileri, ayni zamanda etrafinda arastirma ve sormak için zorunluluktur.