sizin todder için mobilya satin alirken önce güvenlik koymak

Bu gençler ve çocuklar için mükemmel bir yükseklikte olacak sekilde tasarlanmistir bacaksiz mobilya satin almak için eglenceli, ama alisveris disari bas önce, çocugunuzun kullanmak için satin konum mobilya güvenli oldugundan emin olun. Daha çok anne gerçeklestirmek daha ne bekliyor kaza ve hatta çocuklar bazi olumsuzluklari da olabilmektedir için mobilya vardir. Burada satin almak en iyisidir çocugunuz için hangi mobilya göz önüne alindiginda aramak için bazi seyler sunlardir:

Plastik üzerinde ahsap seçin. Plastik mobilya yilda kaba oyun yoluyla son veya zaman dayanim testi için gitmiyor. Çocuklar kendi mobilya zordur. Levha plastik bütçe bilinçli ebeveyn için gitmek için iyi bir yol gibi görünebilir iken, plastik mobilya solmaya egilimindedir ve de temiz degildir Sadece bu degil,. Renkler genellikle dar yas gruplarina yöneliktir ve bu kalkmasina çikartmalari ile dekore edilmistir, bir lekelenmis, yipranmis bir görünüm birakarak. Ayrica, bazi plastik esyalari ucu üzerinde kolay gibi ucuz plastik sandalye gibi iyi bir istikrar, yok. Ahsap temiz ve de her yastan çocuklar için cazip olarak, bakimi kolay bir daha dayanikli bir alternatif sunuyor.

Degerini korur mobilya seçin. Sikistirilmis ahsap mobilya veya MDF yapilar de hiç satin alma degerini korumak yok. Mobilya Bu tür cüzdan üzerinde kolay, ancak kesinlikle çocuk çocuklar asagi geçirilecek zaman test sürmez. Masif ahsap mobilya degerini korur ve bazen deger artis bile olabilir. Ayrica, yetiskin çocukluk mobilya sahip sonuna kadar duygusal nostalji insaat iyi hazirlanmis ve daha iyi kalite için hemen hemen her zaman. Kaçiniz severek bir preslenmis ahsap kitaplik hatirliyor musun?

Isik üzerinde agir mobilya seçin. Isik mobilya tippy ve kendi becerilerinin gelistirilmesi küçük bir dagci üzerine üzerine düsebilir. Seçtiginiz mobilya istikrarli ve saglam oldugundan emin olun. Eger devrilebilir ya da bunu düsmek yapabilirsiniz görmek için üzerine indirebiliriz görmek için iterek test edin. Eger çekmeceli mobilya satin eger güvenlik stoper yüklü olup olmadigini bilmek gitmek Ayrica, kadar onlari çekin. Aksi takdirde, çekmece küçük çocuklar zarar hangi, dogru disari dresser gelecek.

Güncel bir karikatür favori veya süpheli renk semalari ile dayanmayan sik mobilyalar seçin. Çilginligi birçok pazarlamacilar nakit en son karikatür favori giyim, film, müzik, oyuncak, yemekler … akliniza gelebilecek hemen hemen her sey bir karikatür figürü yüzü ile damgalanmis ve bir sey ile çocuklara isteyen ebeveynler için satilan egilimli olmasi onlar tanir. Lehine olan çizgi film karakteri kaybolur, bu nedenle oyuncak ve mobilya ne zaman. Yil sürecek insa klasik itiraz sik mobilyalar çok daha iyi bir seçimdir. Tüm bunlardan sonra, egilimleri degisti çünkü her yil mobilya degistirmek zorunda istemiyorum!

Çocugunuzun sigar mobilya seçin. Bir çocugun yatak yürümeye baslayan haline gelecegiz bir yetiskin bir daha iyidir. Çocugun kolayca tirmanmaya mücadele etmek zorunda kalmadan oturup bir sandalye daha iyi bir seçimdir. Rafli Kitapliklar çocugun ulasabilir ya da bir makyaj dogru yükseklikte olmasi için insa seti akilli kararlardir. Bir bebek çevreleyen her sey büyük ve beceriksiz, çocugunuz için özel bir sey satin eger öyleyse, onun büyüklügü ve hayal kirikligi seviyesini düsük tutmak için yetenegi ve düsük düsme riskini yansitan bir öge seçin.

Çocugunuzun ihtiyaç ve saglam yapi, hem de uzun süreli dayaniklilik ve tarzi biraz dikkat küçük bir dikkatli bir degerlendirme ile, yeni yürümeye baslayan çocugunuz için güzel, fonksiyonel mobilya seçebilirsiniz. Ayrica, akilli alisveris seçimler yapmak için zaman alarak, nesiller boyu geçmek için ailesinin hatira sik olacak mobilya olacak.