spor çocuklar dahil

Bir erkek veya kiz olup olmadigini, büyük ihtimalle sportif aktiviteler kendi yas ve beceri düzeyine hitap kendi toplum içinde mevcut sag bol bulunmaktadir. Genel olarak atletizm ve spor büyümenin destekleyici bir parçasidir ve çocuklar sosyallesme, takim çalismasi ve kendilerini gurur ve basari hissi için temel set yardimci olur. Isin püf noktasi olmayan bir rekabetçi tutum ile baslar ve faaliyetleri için kendi hoslandigi ve hoslanmadigi seyleri gelistirmek için izin vermektir. Bir futbol veya voleybol yildiz olan hayal, çocugunuzun davayi takip anlamina ve bir yönde iterek degil sadece çünkü ilgi (veya iyi) degildir güvensizlik ve basinç neden olur.

Bu kendi yetenegi üzerinde yön göstergesidir sanki çok çok anne-baba çocuklarinin spor etkinlikleri dahil olmak. Kendi çocukluk yeniden yasamak ya da çocuklarinin daha iyi ya da iyi olmak için baski kenarda oturarak yapmadim bir sey için yapiyoruz sanki var. Eger spor çocuklar dahil zaman empatik, sabirli olun ve kendi sartlarda, atletik yetenekleri içine ve disina gelecek gerçeklestirmek için önemlidir. Bir sikinti karsisinda çökmeye akranlari arasinda rekabet ile korkutmak çocuklar bol miktarda vardir. Onlar topu olsun, çekim için açik hedef tekme için bir sans var – felç olur. Izlemek için sinir bozucu, ama anne daha çok oyun süresi basari daha güven tesvik etmelidir. Çok sert basarak, anne kesinlikle spor konusunda çocuklarda olumsuz bir duygu neden olur.

Ilkögretim yasli Sporlar o ayri sadece katilmak ve arkadaslariyla birlikte takilmak isteyenler gelen “gerçek” sporcu ayarlamak zordur. Gerçekte hiçbir bölünmeler olmasi gerektigidir. Bir takim sporu yapan bunlari baskalarina güven ve kendilerini gelistirmek için yardimci olur ve daha büyük bir resmin parçasi olarak görüyorlar. Çocugunuz bir yarasa tutarken ancak bir futbol oyunu sirasinda hareket ya da bir top ile temas asla olan biriyse – onlar orada ellerinden geleni yapiyor ve çalisiyoruz disinda oldugu için övgüyle olmalidir. Tipik cinsiyet rolleri mazur ve çocugunuzun ne olursa olsun ilgi onlara katilmak için izin vermek de önemlidir. Tenis, bale, jimnastik hayalinizdeki spor olmayabilir ve kisisel olarak düsüncesiyle hasta hissedebilirsiniz – ama SIZ bunu yaparken bir degildir. Çocugunuz gerçekten sadece sans memnun etmek için daha fazla neden için ilgilenen varsa kendi sekilde basarili olacaktir vardir.

Spor çocugunuzun içeren bir büyük yönü arkadas sundugu yetenegidir. Çok fazla sayida anne anne onlar gibi ya da en güzel evde yasayan biri kendi sig tercihlerine göre olan çocuklarinin arkadas olabilir kim önceden sinirlamalari vardir. Oyun hissediyorum, tüm esit olur. Okul çocuklarinda sik sik, yetenek ayrilir iyi yapmadigi için azarladi ve atletizm kendi kanatlari test edebilirsiniz daha yaratici bir çikis vardir kural ve düzenlemelere uygun için baski ise. Tabii, her oyun ama alt satirinda için kurallar özellikle küçük çocuklar ve eglence spor liglerinde, vardir, deneyim eglenceli olmali! Onlar hakkinda pratik olacak whine, bu baska bir sey onlari dahil etmek çocugunuzun yararina oldugunu oyunlar önce veya sonra bir oyun ve küsme düsünce görevden.

Çocugunuz büyüdükçe rekabet zor alirsiniz. Antrenörler daha katilimci tüm amaci kazanan olacak bekliyoruz. Bu zihniyet kaçinilmazdir ve yüksek sesle itiraf olmasa da moda – bu mutlak gerçek bu. Çocugunuzun onlar gerçekten en önemli zaman tamamen ilgi kaybedersiniz iyi ikinci ya da basarisiz olmasina ragmen her zaman oldugu gibi duygu büyürse. Çocuklarinizin spor ile ilgili amaci erken, oyunun bir ask asilamak için onlari mesgul tutmak için, onlari egzersiz ve hayatta kendilerine yer bulmak, böylece seyler denemek için izin almak olmalidir. Hiç spor olmayabilir, ama bir gün onlarin duvara kupa görmek ve 7-8 voleybol ya da futbol oynadi yil hatirlar. Anilari düskün ya da rahatsiz olsun büyük ölçüde ebeveynlerinin tavrina baglidir. Spor çocuklar içerir ve onlari katilimci olanlar izin verir. Sizin hakkinizda her seyi yaparsaniz, tek olumsuz sey olumlu ve tatmin edici bir deneyim olabilir ne dönecek.