yapi taslari egitim ve gelisim degeri

Çocuklarinizin küçük, onlar ile oynamayi ögrenmek ilk oyuncaklarin bazi yapi taslaridir. Akliniza gelebilecek gibi hepsi sekil ve boyutlarda ve birçok renk gelir! Oyuncaklar için bloklar seçmek disari zaman, dikkate alinmasi gereken pek çok sey vardir. Düsünmek en önemli detaylardan biri de yapilmis gerçek bir malzemedir. Çocugunuzun yasi onlar oynamak yapi taslari ne tür belirleyen ana faktör olabilir.

Genç onlar daha yumusak ve hafiftir bloklari kontrol etmek de o kadar gereklidir. Dev karton yapi taslari, örnegin, son derece hafif kullanimi kolay, ve olan sadece oturup hatta bebek onlari kirma ya da kendini zarar vermeden onlara devrilmesine böylece saglamdir. Bu yapi taslari onlari istifleme sirasinda küçük bir onun motor becerileri gelistirmeye yardimci, ve büyük ölçüde ayni zamanda hayal gücünü genisletecek.

Çocuk büyüdükçe, sik sik alfabe ve basili veya onlara oyulmus numaralari oldugu iyi hazirlanmis bazi seçebilirsiniz. Hâlâ motor becerileri gelistirirken, o da harfler ve rakamlar ile onu dünya kesfetmek olacak. Bu yazim ve okuma yolunda ilk adim olabilir. Ayrica onu saymak ögrenmenize yardimci olacak. Bloklari bu tür baska büyük yarari yeni dokular hissediyorum ve yeni renkler görmek için yetenegidir. Çocuklar kirmizi top ile kirmizi bir “A” harfi blok iliskilendirmek baslamalidir. Bu ögrenme tüm önemli bir parçasidir, ve onlar da onunla eglenecegiz.

Onunla oynamak için çocugunuzun bloklari vererek gelince olanaklar gerçekten sonsuzdur. Oglumun favori olanlardan bazilari onun çiftlik hayvan taslaridir. O gider olarak her hayvan ses yapma ile taklit seviyor. Bu onu dünya kesfetmek ve ona çiftlikte gördügü gerçek bir sey ile yaptigi ahsap domuz ve inek arasinda baglanti kurmak yardimci olur saglar. Hatta büyüdükçe ve koordinasyonu gelismis oldugu gibi, 1888Toys (nokta) com o traktör, araba, bina, o 3 istiyor gerçekten bir sey insa böylece saglam baglantilari saglayan oluk ve çentikler bir dizi ile birbirine baglamak bloklari vardir – D.

Bu yapi taslari ile oynarken çocugunuz ve o büyüdükçe gerekli becerileri gelistirmede önemli bir adim için egitici hem de oldugunu bilmek önemlidir. Sadece üzerinde haddeleme bir bebek ya da sinif-ögrencisi bir delismen var olsun, yapi taslari kesinlikle onun için bir favori oyuncak, ve için için harika bir araçtir.