Bir çocuk nasil islenecegini

Bir çocuk nasil islenecegini

Muhtemelen hayatinizda yeni bir küçük bir çocuk için kendinden geçmis bir gelecek ebeveyn olmak. Onlar gerçekten sasirtici ve heyecan verici seyler vardir! Eger ilk kez anne ya da baba iseniz olmak gerçek bir hayat insan için bir anne ya da baba olmak için planlama biraz yapmak isteyebilirsiniz. Ayni zamanda önemli is dedikleri gibi bu!

Öncelikle, ben denemek ve küçük olanlar varis hazirlanmak için öneririz kendi bazi egzersiz sahip olmaktir. Benim ay sonra bir çift geldi ve evet bu sadece bir bebek bakimi gibi ne bir fikir biraz olsun degerli oldu birkaç kez önce bir bebek bakmak için firsat oldu. Onlari harika Holding, ama çocuk bezi degistirme uygulama biraz olan, rahatlatici ve aglama ile ilgili tabii ki bir gelecek ebeveyn için gerçekten büyük bir avantaj olabilir

Deneyin ve önceden birkaç farkli ebeveynlik ders kitaplari geçmesi. Bu bir aptal plan gibi görünebilir, ancak iyi bakim için nasil bir kaç farkli insanlarin düsüncelerini geçmesi ve en azindan potansiyel olarak zor sartlar ile basa çikmak için yol hakkinda farkindalik düzenlenecek bebek için vermek zaman. Ben genel olarak oldukça farkli kavramlar ile tarama ders kitaplari benim için en uygun en sik ne yana oldukça avantajli oldugunu ve muhtemelen yerine karistirilir ve kendi benzersiz kosullara kullanilan bazi farkli kavramlar oldugunu kendi üzerinde bir düsünce ya da ilke degildir kesfetti en uygun sey

Anne ve de bazi tavsiyeler için kendi bazi beslenmesi ile olan bazi insanlar sorun. Deneyin ve onlar gerçekten iyi çalisiyor düsünüyorum seyler gözlemlemek, ve sadece ne zaman içinde onlar için genel olarak sonuçlar teslim etmedi. Birkaç farkli insanlar sormak ve özellikle olan çocuklar tam tehlikeleri olan anne ile görüsmek emin olun. Onlar sadece, ile sadece tamamen her seyi gerçeklestiren bir büyük bir küçük melek degil basa çikmak için çesitli sorunlari vardi çünkü bu anne-babalar en adaçayi tavsiye türleri olabilir.

Doktor ofisleri, ibadet yerleri, ya da toplum merkezleri araciligiyla sunulan bir okul ya da iki. Genellikle ücretsizdir, ve güncel stratejileri yardimci ve son deneyimlerinden, çünkü onlar en kapsamli olabilir uzun vadede de harika fikirleri var emin olabilirsiniz.

Bu seçeneklerden bazilari veya tüm ögrenme firsati elde ettikten sonra, genellikle sadece tavsiye oldugunu akilda tutmak emin olun. Fikirler tekrar tekrar açiklanacaktir ve bu çok daha fazla ciddiye almaya olanlar olabilir. Diger insanlar muhtemelen iyi ya da kötü olabilir ve sizin ikiz sahip sona ragmen, her çocugun çok farkli ve özel oldugu için ne, sizin ve kisisel deneyimi için en etkin ise yarayabilir görmek için test etmek için kontrol altinda! Size ihtiyaciniz oldugunda her zamankinden olmasi daha bilgi saglar çünkü bir çok egitim olsa bir ebeveyn olmak için hazirlamak için yapmak için harika bir sey en, bebeginiz geldiginde gün!