Çocuk temali dogum günü partileri için fikirler

Çocuk bir tema ve seçtikleri karakter tüm süslemeleri ile bir dogum günü partisi için seviyorum. Birçok popüler temalar ve asagidaki listede çocugunuzun sonraki parti için birkaç fikir verebilir.

kizlar partiler

1. Dora the Explorer – Bu küçük kiz için çok popüler bir temadir. Bir dogum günü partisi için harika bir tema piñata ile tam bir Ispanyol dogum günü partisi olacaktir. Çocuklar müzik sandalye benzer oynanan bir kenarli sapka parti ile eglenceli olabilir. Müzik (Ispanyolca) söner ve daha sonra bir sapka kapmak kadar çocuk masa etrafinda gitmek bir daire içinde bir masa üzerine sapka yerlestirilmesi.

2. Barbie – Her küçük kiz Barbie seviyor. Bu partinin temasi bir makyaj parti olabilir. Arkadaslari gerçek makyaj çok Barbie gibi giyinmek alacak oldugu gibi dogum günü kiz eglenceli yükler olacaktir. Tüm küçük kizlar makeovers olabilir. De giymek onlar için Tiaras saglayin. Tabii ki, böyle Barbie için bir hazine avi olarak çalinabilir birçok Barbie oyunlari oynayin

3. Hannah Montana – kizin rol modellerinin çilginligi en son Hannah Montana. Bu 8 ila 10 olan yas civarinda kizlar için mükemmel bir dogum günü partisi tema olacaktir. Miley Cyrus müzik ile bir karaoke makinesi bir zorunluluk olacak. Bir marka-shift asamasinda büyük bir hit yapacak ve sarkicilar için ödül verebilir. Dev bir CD seklinde bir pasta ile bu tamamlayin.

4. Tinkerbelle – bu fantezi gelince, Tinkerbelle muhtemelen bir numara. Bu parti planlarken parti kizlar için kanatlari ve degneklerini satin almak için emin olun. Dogum günü kizi Tinkerbelle kiliginda gelebilir. Bir peri kale gibi kadar sabit arka bahçesinde bir çadir parti için büyük bir katki olacaktir. Bu ayni zamanda oyun gibi kiz oda peri tozu serpin için izin verecek. Bu etiket gibi peri tema adapte oyunlar bu partiler için çok popülerdir.

5. High School Musical – bir dogum günü partisi için tema Bu tür gibi öncesi gençler olarak büyük çocuklar için olacaktir. Eger küçük çocuklar için oldugu gibi oyun saglamak zorunda kalmazsiniz. Elbette müzik film olmali ve süslemeleri bu tema ile birlikte gitmek isteyeceksiniz. Gida ana sey olacak. Böyle cips ve dips ve parmak gidalar gibi gibi tüm aperatifler saglayin. Çocuk bu yas aperatif için seviyorum.

erkek partiler

1. Spongebob – Bu küçük çocuk için eglenceli bir zaman olabilir. Kabarciklar, Sünger Bob etiket ve Bikini Bottom yasayan tüm deniz canlilari ile, bir dogum günü kutlamak için bir yoldur bir havuz partisi sahip olacaktir. ‘Patates’ için sünger kullanarak göstermek tema sarkisi ile su sicak patates oynayin. Izgara ve diger aperatifler huysuz köftesi hizmet veren bu dogum günü özel hale getirecek.

2. Süper Mario Kardesler – küçük çocuklar için büyük bir parti fikir, ana gida pizza olabilir ve çikolata para seker parti iyilik için kullanilabilir. Oyundan tema müzigi çalinabilir ve en mantar (bu kendiniz yapabilirsiniz) bulabilirsiniz kim oldugunu görmek için bir yarisma eglenceli bir parçasi olacak. Bir Yoshi piñata bu dogum günü tema için baska harika bir fikir.

3. Pokemon – Bu çocugunuzun hatirlar bir parti olabilir. Pokemon trivia bir oyun ödüller veya Pokemon hazine avi baska bir fikir olabilir için Pokemon kartlari ile çalinabilir ya. Çocuk dolasirim kadar olmak seviyorum ve bu onlari mesgul tutmak için harika bir fikir olacaktir. Tabii ki dekorasyon ve kek için tema ögeleri gerekir.

4. Wall-E – çocuklar kendi listesinde bulmak her öge ile Dünya’ya geri kendi yolunu bulmak için izin veren bir çöpçü avi büyük bir Wall-E taraf fikirdir. Robot sesleri baska olurdu ile Simon oyununun diyor. Kendi robot üzerinde çalismak için çocuklar için yeterli önemsiz bulun. Bu Wall-E parti için eglenceli yükler olabilir.

5. Kung Fu Panda – Kung Fu sanatinda bilgili tanidigin varsa onlar partiye gelip çocuklar birkaç hamle göstermek için kullanilabilir olup olmadigini bakin. Eger degilse, nominal bir ücret karsiliginda bir saat için birini ise mümkün olabilir. Yaratici olun ve çubuklarini kullanimi dahil olabilir oyunlar düsünüyorum. Bir sey olmayan tehlikeli gibi balonlar ile bir kiliç mücadele var.