Çocuklarinizla yatmadan mücadele

Bir ebeveyn olma söz konusu oldugunda bizim çocuklar bu ilgilidir ana gereken çok sey vardir. Onlar durmadan güvenli oldugunu onlar onlari çevreleyen dünya hakkinda kesfetmek, onlar itaat oldugunu, ne diyorsun için aldirmak saglamak bizim isimiz, ve. Onlar her firsatta söylemek ve her seyi anlasmazligi ariyorlar bu daha zor yapilir.

Daha sonra da sik ve ne zaman ve nasil yataga yerlestirmek için biz mücadele için gereken çok sayida savaslarindan biridir daha inatçi hale korkunç ikiser ikiser civarindadir. Yapmaniz mümkün olan en iyi seylerden biri, onlari sokmak onlari hus vermek, onlari ne kadar çok onlara ve onlara sevdikleri doldurulmus hayvan vermektir.

Ancak, bu sürekli ise gitmiyor ve karsisinda mavi kadar bazi çocuklar için bu anlasmazlik. Her çocuk onlar ya da cevap olmaz ne farklidir. Bazi anne-babalar üzerinde onlarla savasmak için ve tekrar tekrar kendi odasina gidip çocuk sikiliyor kadar yatagin üzerine koyacaktir çalisir. Üst her gece bunu ya da belki degil sik olabilir.

Çesitli anne sadece bir kez ve disari aglamaya onlara izin sonra yardim etmedigini gitmek daha kolay oldugunu hissediyorum. Bu oldukça ciddi ve onlar anlatti zaman yatmak anlasinlar ki çocuk gösterecektir. Yapmadan önce bu çocugunuzun yine de korkmuyor emin olun. Onlari bir gece lambasi verin ve duvara görme olabilir hiçbir garip gölge olmadigindan emin olun.

Yapabileceginiz en kötü seylerden biri de isteyen her yerde onlari uyku izin vermektir. Bazi anne-babalar onlari veya koltukta uyku saglayacaktir. Sürece çocuk uykuya dalar gibi bu yüzden onlar sadece iyi uyku edebiliyoruz. Ama kendi odasinda uyku sonunda onlari koymak çalistiginizda bir zor bir zaman olacak. Bu yatmadan savas artirmak ve seyler çok zor size ana yapmak sadece olacaktir.