dadi ise önce dikkate seyler

Eviniz sizin için en degerli esyalarini biridir. En muhtemel, sadece herkes ev veya doldurma bakmak için umut olmaz. Bir dadi ise dikkate aliyorsaniz, islemi baslamadan önce dikkate alinmasi gereken pek çok kontrol ve önemli ayrintilari vardir.

Nanny Eger takdire referanslar için ihtiyaçlarini düsünüyor. En az üç referans almak için deneyin. Ya bizzat ya da telefonla bu referanslari ile temasa edebiliyoruz emin olun. Temkin ekstra için, Dadi temiz bir sabika kaydi bazi kanit göstermek mümkün oldugundan emin olun. Saygin evin bekçisi ve Nanny bu kontrolleri ile hakaret olmaz, ama sartlari oturan evin bir parçasi oldugunu anlayacaklardir.

Eger Nanny üzerinde belirledikten sonra, görüsmeler baslayabilir. Ev kaleci sart ve geçerli kosullar tam olarak dikkatli olmalidir. Tamamen onun ne isi içerir için bilgi vermelidir. Sen söz konusu bazi ev ve bahçe korunmasi, ya da çocuk bakimi ihtiyaçlari olabilir. Siz de kullanilamayan ise evinde diyebilirsiniz herhangi bir ziyaretçi, bir evin bekçisi farkinda yapmalisiniz.

Dikkate alinmasi gereken bir sonraki sey ödemedir. Daha önce bir ajans bir ödeme ödemis olabilir ve bu ödeme sadece ödeme olacaktir. Eger bir ücret karar degil, ancak, o zaman evin bekçisi ile görüsmek gerekir. Evin bekçisi ya da dadi Evinizde ücretsiz kira yasiyor ve bu ücret olarak kabul edilir. Ancak, birçok bir ücret tabanli bir hizmet oldugu, bu tür çocuk bakimi ya da bahçe bakimi gibi, ekstra görevleri görüyoruz.

Ücretsiz ev özen pek çok insan vardir. Parçasi tatil olarak is inaniyoruz emekli insanlar zaman zaman ücretsiz ya da küçük bir ücret için çalismak. Okuldan ayrilmadan önce, yeterli sigorta hükümleri yaptik onaylayin. Evin bekçisi ya da dadi herhangi bir sorun halinde kendi ev tutmak sigorta olabilir. Ayrica, evin bekçisi ve tersi temas etmesine izin için telefon numaralarini almak unutmayin. Siz yokken evin bekçisi ile temasa düzenli kalin. Bu her iki taraf ekstra sogukkanliligini verecek.