Dürüst ebeveynlik

hangi yol i iyi bir çocuk yetistirmek almak zorunda mi?
————————————————– –
Ebeveynlik süreci boyunca tüm kendinizi düsünme bulmak ve hatta çocugunuzla birlikte geçireceginiz harika zamanlar gibi seyleri hayal, ama simdilik sadece tutun o bir tane koyun gerekecek.

Yeni bir ebeveyn olmanin süreci.
————————————————– –
Anne ve baba olmak bir yasam boyu bir deneyimdir. Bu ebeveynlik artik bu gibi hissetmiyorum ne zaman, çikabilirsiniz bu isin türü degil hatirlamak zorunda.

burada ebeveynlik becerikli olmak için bilmeniz gereken süreçlerdir.
————————————————– –
> Eger önceden sahip olmasi gibi aslinda ayni durum geçirdi baska ana konusmak zorunda da ebeveynlik sorunlarinin çözümünde cevaplari ögrenmek için. Online günümüzde ve bazi online sohbet seçenekleri ile donatilmistir forum da bulunmaktadir. Sorunlarin bu tür deneyimli digerleri ararken imkansiz diye bir sey yoktur. Eger durum hemen hemen her türlü olasi bulabilirsiniz ebeveynlik hakkinda pek çok web sitesi bulunmaktadir. Onlarin sorunlarini sona erdi ve ne çözüm ne kadar bakmak ve aslinda sizin için de çalisabilir görmek için çalisin.

ebeveynlik hiç bitmeyen bir istir.
————————————————– –
Ne ebeveynlik oldugunu, hiç bitmeyen olan bir is ilgilidir. Bir çocuk herkes için sorumluluklari ve yaptiklari ve önlerinde yatiyor ne olursa olsun sonuçlari (kötü kararlar yapmaktan) sorumlu olmasi gerektigini herhangi bir eylem almak için nasil ögretilmesi gerekir. Ebeveynler çogu kez hesaba katilmayan ve çok fazla. Bir ebeveyn rehber olup olmadigini hepimiz iyi anne olmaz miydi? Bilmiyorum durumda, ebeveynlik dünyanin en zor istir.

Çocuklarinizin özgüven ögretmek
————————————————– –
Sorumluluk almaya ögrenme üzerine, çocugunuzun kendi kendine yeterli olacaktir. Anne yüksek teknolojili çocugunuzun seyler (oyuncaklardan, veren vb mutlu olmak için (blissfully) çogu anne-babalar çocuklari için istediginiz ne oldugunu. Simdi çocuklarin yetiskin oldugu zihin çerçevesi varsa, onlar da herkes sorumlu oldugunu anlamak yol hayatlarini insa.

Çocugunuzun daha fazla uyum olsun.
————————————————– –
Çocugunuz savunuyor, yapmaniz gereken tek sey çocugunuzla bir tartisma baslayan ve bunu bir sonucu olarak, çocugunuzun daha fazla isbirligi kazanacaktir aksine, üzerinden bu kural üzerinde tekrar ve etmektir. Her zaman bir açiklama olarak komuta ilgili ve hiç bir soru çocugunuzun olarak – “? Artik ödev yapmak yildizi ister misiniz” Çogu anne diyerek egilimli ve her zaman demek gibi bir firma sesinizi kullanarak belirtilmelidir diger komutlari, çocugunuzun daha fazla isbirligi elde yardimci olabilir, “Simdi Ödevini üzerinde çalismak için zaman var”. Senin kullanarak – Hiç çocugunuzun sirayla çocugunuzun daha fazla isbirligi saglayan istedi ilk kez bir sey yapiyor baslayan bir kavanoza bir mermer koymak için çalisarak yerine negatif çocugunuzun olumlu tutum odaklanabilirsiniz.

Ortak çocuk ve ebeveyn problemleri.
————————————————– –
Olmak ana kadar zor olabilir ki olabilir? Bir anlamda, ebeveynlik bu çocuk seyler zor olsun bu nereye tavsiye veren ve yardimci asagi gelir ancak ne zaman, çok kolay olarak kabul edilebilir. Ayrica, çocugunuzun okul sisteminde bir aktif ana kalarak Okulda ise kendi davranislari hakkinda ögreneceksiniz. Ebeveynler daha sonra denemek ve çocuklarinin biraz daha bagimsiz hale saglayarak gidelim ögrenmek gerekir. Çocugunuz siradan okul ayakkabilari içinde okula yaklasik isyan baslayacak, onlar bu “diger çocuklar” gibi tasarimci disli için diye düsünebilirsiniz ve veliler kiskanç ve hatta asagi hissetmek degil onlarin çocuklari söyle.

kaliteli aile zamanla anilar yapmak.
————————————————– –
Düsündügünüz biçimini degistirmek size, bu planlama ve sagduyu sadece biraz basit adimlar ile elde edilebilir gerektigini her sey.

Asagidaki ipuçlari aile zaman stressiz olmasini saglamak ve bir ömür boyu için aile anilari son yapmak saglayacaktir:
————————————————– –
> Anne-babalar ilk aksam yemegi tablo konusmalari için bazi olumlu canlandirici puan veya konu kurmak zorunda. Aile yemekleri sirasinda elestiri, savunarak veya kavga kaçinin.
> Aileniz artik aile kaliteli zaman zevk basliyor ve birlikte daha fazla zaman harcama aileniz için sabirsizlaniyoruz basliyor bulgu sonra, hatta aile yemekleri uzatilmasini isteyebilir. Aileniz gece yemekleri genisleterek birlikte daha fazla zaman geçirmek istiyorsaniz, o zaman gerçekten güzel anilarla yapilir emin için bilir. Her zaman her zaman aile degisiklik yapmak için küçük baslamak için önemli oldugunu unutmayin. Aileniz uyum ve bu yeni aile yemek zaman deneyim emmek için zaman gerekir. Bu gibi kesinlikle aile arasinda itiraz her türlü getirecek büyük köklü degisiklikler karsi kademeli rutin degisiklikler yapmak daha iyidir. Aile bagi zaman aile üyelerinin iyi hissediyorum baslar o zaman bu kadar tutmak tekrar aile bagi zaman yasamak istiyorsaniz büyük olasilikla konusma isik, kabarcikli, mutlu ilham verici ve bütün aile için iyimser.

Dürüst ebeveynlik