Eski bir yil için mükemmel bir hediye bulmak için nasil

Eger neseli olay daha iyi yapan bir hediye seçmek için emin olmak istiyorum bir 1. dogum günü özel bir olay için. Bugünkü teknoloji anlayisli dünyasinda seçimler kadar çogumuz oynuyor büyüdü klasik oyuncaklar ötesine tasimak. Bir yil için mükemmel bir hediye bulmakta çok fazla disari stres yok olda € | sadece bizim denenmis ancak basarili hediye seçimi için de geçerlidir yönergeleri takip edebilirsiniz.

1) hediye uygun yas oldugundan emin olun. Düsündügünüz oyuncak üzerinde yas öneri kontrol ettiginizden emin olun.
2) asiri cinsiyete özgü olma konusunda endise etmeyin. Bir yasinda size, renkli olmak gürültü yapma ve güvenli olmak gibi seyler düsünmelisiniz.
3), Güvenli kolay temizlenebilir ve dayanikli ögeleri en iyi hediye yapmak.
4) sizin için rahat bir bütçe belirleyin ve ona sopa.

Eski bir yil için mükemmel bir hediye bulma daha fazla dikkate gelisim asamasidir. Çocugun gelisim asamasina hediyeler maç emin olun. Eger çocuk çok asina degilseniz size yardimci olabilir internette birçok site var. Burada size yardimci olabilecek birkaç “basparmak kurallari” vardir.

Bu asamada alt cep telefonudur. Hareketi (, ayakta emekleme ve yürüme) tesvik Hediyeler iyi seçeneklerdir. Bizim sik biri Wheely Hata oldugunu.
Sekiller Siralama çocugun yaptigi ya da kisa bir süre yapmak mümkün olacak bir seydir. Ögrenin ve Cookie Sekil Sürpriz ya da Fisher-Price de Honey Pot Sekil Siralayicisi Gül göz atin.

Bir yas yetiskin faaliyetleri taklit basliyor. Bir mutfak seti ya da bebek bebek mükemmel bir fikir.
Çocugun ince ve kaba motor becerileri tesvik edecek bir sey faydalidir. Iyi bir fikir istifleme ve asagi vurma için blok uzakliktadir. Bugün klasik ahsap bloklardan kurmak bir yüksek teknoloji isik kadar her seyi bulabilirsiniz.
Bir çocuk için çok fazla okuma diye bir sey yoktur. Kaçirmamalisiniz kitaplar sunlardir:
boz ayi, boz ayi, ne fatura martin, bebegin görüyorsunuz! konusmak! kurus gentieu tarafindan, theodor Geisel tarafindan benim çok renkli gün – Dr. Seuss,
Bu asamada çocuk hayvan ve yaptiklari sesleri ilgisini vardir. Ugur böcegi ve inek Wheelybug kontrol ediniz.
Bu üç anahtar kelimeler Unutmayin: hayal, Kesfet ve olusturma

Burada hediye alici teklif son bir ucu. Bu yasta çocuklar kisa dikkat süresi ve pakette ne oldugunu daha renkli sarma ve seritler daha fazla ilgi olabilir. Çocugun büyük bir tepki yoksa zarar vermeyin. Bizim basit önerileri takip ederek hediye bir kazanan olmak için emin!