sadece küçük kizlar için bebek

Insanlar kelime “bebek” duydugunuzda, muhtemelen küçük kizlarin düsünüyorum. Piyasada bebek bir çogunlugu bu yana bu gün sadece kadinlarda yapilan bir sürpriz olmadigini. Bebek oyun kadinlik tesvik oldugunu göstermektedir eski efsane hala yaygin, bu nedenle bebek büyük çogunlugu kizlar için özellikle tasarlanmistir. Sonra tekrar, hiç kimse sadece kiz bebek ile oynamak oldugunu söyledi. Küçük çocuklar bebeklerle oynarken eglenmek izin bir zarar süphesiz vardir.

Mattel Barbie bebek yapmis olabilir, ama onlar da Ken bebek yapti. Bu arada bebek ile kardes oyun izlemek için kesinlikle çok güzel olurdu. Bu da bir yol olabilir; kardes Barbie olabilir ve kardesi Ken ya da tam tersi olabilir. Bu eglenceli ve bag olacak, ama onlar da farkli olmak yanlis bir sey oldugunu ögreneceksiniz Sadece.

Bildiginiz gibi, Barbie ve Ken orada sadece popüler bebek degildir. Cabbage Patch Kids kiz ve erkek için yapilir. Her güzel “Çocuk” bir tür biridir. Cabbage Patch Kids çocugunuz tarafindan kabul edilecek hazir ve sevgi dolu bir ev bir parçasi haline gelir. Onlar 16 “boyunda her biri ve çok yumusak ve sevimli olan. Her bebek kendi özel adi, evlat edinme kagitlari ve dogum belgesi ile birlikte gelir. Çocuklar kendi çok kendi Lahana Patch Çocuk ile anne gibi hissediyorum edebiliyoruz.

Onlar bile erkekler için bir bebek satin almak için rahatsiz neden anne bir dizi merak ediyorum. Sonuçta, kendi bloklari, kamyon ve oyun figürleri ile oynayan bir çok fonder vardir. Gerçek su ki bebek oyun çocuklar ebeveynlik davranislari göstermeye tesvik eder. Bu ayni zamanda daha iyi iletisim ve bir yetiskin olarak küçük bir çocugun iliskilerde sorumluluk ve samimiyet daha yüksek bir derece çevirmek olabilir.

Anne hala bebek ile genç bir çocuk oyun izin isteyip istemediginizi endise ise, bir aksiyon figürü sadece iyi yapardi. Eylem rakamlar biraz bebek gibidir. Tek farklari, aglama ve bir bebek yaptiginiz gibi onlari tutmak için gerek yoktur. Ama bir çocuk bir tür koca ve baba olmak için büyümek istiyorsaniz, onu bir oyuncak bebek ve hissediyorum ve bu bebek dogru sefkatle ve empati hareket durumu ona vermek. Çamasir yemek ve nasil onu ögretmek. Odasinda bir oyun mutfak koyun. “Anne ve Baba” bir oynama veya “House” tesvik edin.

Büyüdügünde o otomatik olarak gay olmayacak.