Simarik bir çocuk burada cope_ için nasil var

O ya da degil, Amy bir simarik çocuk ile basa çikmak için çalisirken yalniz degil. Materyalizmin bir kültür sayesinde, artik pek çok çocuk her zamankinden daha fazla inanilmaz oyun sistemleri, en son cep telefonlari ve mevcut hatta en güzel arabalar gibi “temel” bekliyoruz. Bu sadece alisveris merkezi vurmak için yeni trendleri lehine ay sonra terk edilecektir giysi, oyuncak, araçlar ve diger ögeleri dolu bir inanilmayacak kadar yüksek dag gibi görünüyor anne satin dönüsür. Bu senaryo size tanidik geliyorsa, o zaman daha önce çocugunuzun “bozulmamis” için elinden gelen her seyi yapmak gerekir ya da o eriskinlige ulastiginda – tüm sonra, bir simarik yetiskin profesyonel ve kisisel takipçiligi hem de genel olarak basarisiz oldugunu ve bulabilirsiniz kalici bir iliski sürdürmek zor.

Çocuklarinizin unspoiling önce, kendi davranis bir birincil nedeni oldugunu kabul etmek gerekir gerekir. Uzun çalisma saatleri için suçlu hissediyorum, ya da seyler satin sevgi ve sevgi gösteren baska bir yoludur sanki onlar hissediyorum çünkü birçok anne-baba çocuklari için seyler bir sürü satin. O kadar, en çocuk uzmanlar söylüyor. Çocugunuza basariyla “unutmak” simarik davranislara bekleyebilirsiniz önce sevgi ve suçluluk duygulari kendi manzarasi üzerinde çalismak gerekir.

Daha sonra, çocuklarinizla sinirlari ayarlamak gerekir – ve sopa! Çocuklar söz konusu oldugunda tutarlilik, disiplin herhangi bir biçimde anahtaridir. Bu yüzden çocugunuzun taleplerine size magara önce, oglunuz veya kiziniz için gösteren oldugunuz davranislari düsünmek – Eger flip-flop ise, sadece sopa ile, onlar sonunda alabilirsiniz çocuklarinizin ders olur ne sizden istiyorum. Tabii, aniden ne istediklerini onlara almak için çöp zaman çocuklar öfke nöbetleri atmak olacaktir, ama burada bilmek istemediginiz küçük bir sir: çocuklar hizli bir sekilde hayal kirikliklari üzerine olsun! Çocugunuz yok sayar ya da kizgin hareket ederse, onlara bunu yapalim, ama onlari hiçbir kosulda size sinirlari merhamet olacagini anladim.

Simarik davranis unutmak Baska büyük yol çocuklariniz yerel bir yardim veya gönüllü kurulus ile yer almak sahip olmaktir. Çogu zaman, simarik çocuklar kendilerini daha az araç olan maruz kalan ve zor herkes ona kadar sansli oldugunu fark bulmak degildir. Degerli bir hayir neden ya da evsiz bir barinak adresinden hafta sonlari geçirin ve çocugunuzun kisa sürede o kendi basinin üzerinde masa ve bir çati üzerinde sadece gida için kutsanmis oldugunu ögreneceksiniz.

Unutmayin, kötü davranis her türlü etkisizlestirebilirler gelince, tutarlilik anahtaridir. Bir kez cazip ne olursa olsun olabilir, merhamet yok, çocugunuz ile sinirlari kurdum – tüm sonra, pes çocugunuza yanlis bir mesaj gönderir ve sadece simarik davranis kötü yapacaktir. Her seyden önce, kendi davranislarinda gelismeler göstermek için çocugunuzun övgü unutmayin!