ucuz çocuk dogum günü partileri

Bu yüzden küçük Johnny büyük 5 gelecek ay dönüyor! Tebrikler! Bu kutlama zamani! Ancak tasari var kim?

Bir dogum günü kutlama atma konusunda kararli oldugunu ama genellikle onlarla birlikte gelen tüm masraflari önlemek istiyorsaniz, onlar süreç içinde cüzdan bozmadan hak deneyimi ile küçük bir saglamak için yapabileceginiz birkaç sey var. Bu makalede, biz ucuza çocuklar dogum günü partileri atma konusunda birkaç ipucu sunacak.

Adim 1: Bir bütçe belirleyin ve ona sopa. Ben midilli biliyorum ve uzay palyaço çekici, ancak çocuk bes: bosluk palyaço gerekli.

Adim 2: ucuz bir yere karar verin. Arka bahçelerinde ve parklarda çocuklar büyük gruplar için idealdir: onlar, açik güvenli ve ücretsiz konum. Sizin toplama için uygun olacagini alanlari bulmak için sehir etrafinda bir göz atin.

Adim 3: oyun türleri, sen parti müdavimleri oyun olacak ne anlamaya. Ördek ördek kaz gibi birkaç sik ortaya çikarmak, esek üzerinde kuyruk pin, müzik sandalye, twister, etiket, vb yerel kütüphane, ya da hizli bir web aramasi da, diger ailelerle konusarak birkaç fikir toplayin.

Adim 4: zaman ve kaynak varsa, kendi piñata yapmaya kalkismayiniz. Çevrimiçi bunu yapmak için adimlari özetleyen makaleleri çesitli vardir. Magaza dananin kendi, kolay, ucuz ve eglenceli olabilir yapma!, Oldukça pahali olabilir, satin da

Adim 5: partide satisa sunulacak yiyecek ne tür belirleyin. Mümkünse, kek de dahil olmak üzere, gida kendinizi çogunlugu yapmayi düsünün. Zaman sikintisi çeken iseniz pizza bir anlasma bulabilirsiniz, bakin. Çocuklar bayilacaklar, ama büyük olasilikla en az birkaç gün kalanlar olacak Sadece.

Sosisli baska, hizli, kolay ve ucuz gida madde vardir. Toplu olarak satin ve çocuk gözleri isik izleyin. Sebze, simit ve akvaryum baligi kraker de dahil olmak üzere, hem de yandan aperatifler bol tutun. Yerine bireysel kutular sunan daha, soda ve meyve suyu 2 litre sise üzerinde stok. Toplu olarak satin alirken her zaman para için daha fazla alirsiniz.

Adim 6: Kendi davetiye olun. Bilgisayar üretilen ve el yazisi davetiye çocuk dogum günü partileri için özel bir fazladan bir seyler ekleyebilirsiniz. Hatta çocugunuzun okulda onlari teslim alarak kendinizi posta giderlerinden tasarruf edilir. Çocugunuzun arkadaslari e-posta adreslerine sahip kadar eski ise, siz de onlari bu sekilde gönderebilirsiniz.

Adim 7: dolar magazalarindan süslemeleri satin alin. Malzemeler sadece bir gün için kullanilacak unutmayin. Çogu durumda, malzemelerin sadece 5 $ deger ile harika bir ortam olusturabilirsiniz.

Adim 8: goody çanta içine iseniz, kagit ögle torbalar kullanin. Hatta onlari kendi çanta dekore alarak parti müdavimleri için bir oyun olusturabilirsiniz.

Çocuk dogum günü partileri bir ebeveyn için stresli olabilir, ancak hazirlik yaparsaniz, onlar bir ömür boyu unutmayacagim bir olay olacak.