yakinda yakin okula gelen

Seni en Hollywood’un Alma ‘hediye çanta’ yildizlari onlar Oscar ya da diger sihir gezileri katilmak zaman duydum eminim. Bulunan hediyeler oldukça güzel ve en standartlarina çok cömert. Ne de eminim ki çogunuz Bisbee adli küçük bir kasabada, Arizona yerel okul yönetim kurulu da karar verdi duydum degil, yerel ünlüler için degil bu yilki lise balo için ‘hediye çanta’ vermek olarak degil bir katilimci. Ne güzel bir fikir ve sadece bir gece için ise genç ögrenciler biraz daha özel ve önemli hissetmek için gerçekten zarif sunuyor. Ben lise çagindaki çocuklarin her anne-baba yerel Bisbee okul yönetim kurulu Idare Paul McDonald temas ve ne kadar güzel bu hediye çantasi fikri gerçekten ona söylemek gerektigini düsünüyorum.

Ne yazik ki, diyelim ki ‘telefon tutmak’ için biri olmalidir! Ben önce bu lise ‘balo hediye çanta’ ile ilgili sadece bir küçük nefis lokma vermek kadar bekleyin. Eger Idare için övgü iletmek önce beni dinle. Yerel Bisbee, Arizona okul yönetim kurulu bu yilki balo dans gençlere vermek planliyor “balo hediye çanta” prezervatif eklemek için bu hafta oylandi. 4-1 çogunlukla yerel okul yönetim kurulu iyi bir fikir olacagini ve resmi nimet verecek karar verdi. Tüm ama bir üye, Millicent Kasun devam edin ve resim çerçeveleri, mumlar, nane sekeri, ve iki (bir degil iki) bu yilki ‘balo hediye çanta’ prezervatif dahil olarak oylandi. De vergi dolar ne harika bir görüntü is-Sakin katiliyor?

Sorun bir numara, ben onlarin ‘balo hediye çantasi’ ile ergenlik çocuklara prezervatif vererek var. , – 17 – ve 18 yasindaki ögrencilerin olur ben yerel okul yönetim kurulu prezervatif çogu zaman hepsi degilse de is ya da 16 için böyle bir fikir önermek olmazdi kanit olmaliydi bir an için düsündüm var? Sanirim hayir, ve bu yüzden kamuya açik tüm anketler çalismalara göre gitmek gerekir. Prezervatif kullanimi bes genç çiftler biri hamile olacak, ve digerleri HPV HIV bir sey kapma riski altindadir. Bu pek bugünün genç sorunlari için ‘tedavi tüm’ olabilir. Acaba bilgi gücü bu özel gece kaynaklandigini sonuçlarinin herhangi bir sorumlu oldugu okul kurulu yanlis tanitiyor, mali ve etik hem de?

Sorun iki numarali, Cenab-i Hak tarafindan kabul olarak ele ebeveynler için bu son derece hassas konular birakarak hakkinda ne. Okul yönetim kurulu karar verme ve eylem plani kapali ayarlayarak, ‘balo hediye çanta’ yani, Yetki ve ana-babanin, gasp degil mi? Ne olursa olsun kisisel inançlari, dini ve / veya ebeveynlerin herhangi bir ahlaki holdinglerin, okul yönetim kurulu istek ve baska çikis agirligi herkes istiyor.

Sorun sayisi üç, ben okul yönetim kurulu yetki ve sorumluluk bu miktarda ele geçirmektir gidiyor IF onlarin ‘balo hediye çanta’ bir daha ‘paket’ yapmak için bir adim daha ileri gitmek gerekir hissediyorum. Sadece biraz acele eger bu yilki çanta asagidaki içerebilir. Bu yilki ‘balo hediye çanta’ ögrenciler için kupon kapali bir yüzde otuz 30% Ebeveynlik Plani sonraki ziyaret gerekir! Biz bu konuda olsa da, dolayli olarak, bu böyle bir teklif dahil etmek bana mantikli mantikli. Bizim yerel okul yönetim kurulu bu okuma sadece içinde durum, sadece kandiriyorum, dalga geçiyorum, tamam mi? Her ebeveynden güç böyle miktarda usurps ve hatta Kendisi Tanri’ya herhangi bir gruba herhangi bir ‘karisik mesajlar’ göndermek istemiyorum! Sonuçlar çok kötü olabilir.

Eger bir ebeveyn iseniz Bir Hiristiyan eger bir ahlaki dik birey ise,,, sizce su anda bilinen yapmalisiniz. Ne yazik ki sizin için, size tüm detaylari yok iddia saklayamam. Artik gerçekleri, bir karar ve ekspres ya da onay veya ret olun. Biz anne ve çocuk kilise ögretmek ögretileri, yerel okul kurulu bu kadar önemli olmadigini çocuklarimiza bilgilendirmek için iyidir. Bu için yerel okul yönetim kurulu için iyi mi halka açik gerçekler ve istatistikler asiri bakmak ve herhangi bir sorumluluk olmadan cinsel hosgörü bir aksam tesvik etmek? Herkes, özellikle yerel okul yönetim kurulu bu ögeleri vererek ‘tesvik veya bu tür faaliyetlere izin vermez’ söylemek izin vermeyin. Herhangi bir sorumlu ve seviye basli ebeveyn yakin böylece güvenli olacagini ögrenci, kelimelerle kazandigi balo gece için, kendi kisiye tasimak için bunu kullanmiyorum, ama tutmak gizli bir tabanca vermek olmaz gibi . Hepimiz o kullanmiyordu için onlara daha sonra bir çocuk bir sey vermek ve olamaz uzun zaman önce ögrendim. Bu çalismiyor ve her zaman sorun yol açar. Bu yüzden de prezervatif konu ile, iki, çogu yetiskin hemen hemen her ortamda gizli bir tabanca ile bir ögrenci sorun sadece ne bekliyor, degil, ‘güvenlik’ herhangi amaçli oldugunu oldugunu kabul eder. Dini inançlari en ailelerin yani sira ebeveyn otorite tarafindan kutsal tutulan ve sorumluluk herkes nihai yetki usurps ve yanlis ve sonuçlari ile ilgili bir ömür boyu yol açacaktir olabilecek bilgiler, bir tür ya da disari bulasik devam ne zaman alay rahatsiz ve yapilir diger.

Tamam, simdi bu arama yapmak veya Bisbee Idare, Paul McDonald, pmcdonald@busd.k12.az.us ya da arayarak Arizona okul yönetim kurulu (520) 432-5.381 (bu e-posta yazmak için zamani ext. 4204). Sizce bilinen ve duydum olun! Neden? Bu Bisbee gibi küçük bir kasabasinda olabilirdi çünkü eger bu sehre gelmeden önce, sadece bir zaman meselesi. Bu nedenle, bu da oturup bu konuda çocuklarinizla konusmak ve ayni durumda koymak ne zaman ne yapacagini hakkinda bir fikir edinmek için bir kaymakam zamanidir. Olan bu ‘yetkilileri’ tarafindan da ama, ben bu birçok kez önce söyledigimiz biliyorum, ama … Bu ciddi Hiristiyan aileler Seytan ve bugün var tüm kötü seyler sadece saldiri altinda oldugunu inancimi destekleyen sadece bir örnektir saglikli, mutlu iyi ayarlanmis ve egitimli Hiristiyan / Ahlaki çocuk yetistirme için bize anne çalismak için varsayalim. Daha fazla Hiristiyan ailelerin yerine tekrar tekrar bu çöp onlara tabi ev okul çocuklarina tercih ediyor neden herhangi bir merak mi? Tüm bu umut, sizin bu kadar bir Hiristiyan ev okula giden aile veya bir Bisbee, Arizona aile çarpmak sonraki biraz daha anlayisli olmak için yardimci olacaktir.