bir bebek arabasi ve yürümeye baslayan çocuk ile yürümek için bazi iyi yollarindan

Bebeginizin ve yürümeye baslayan çocuk ile yürümeye gidiyoruz, zorluk bebeginizin tasimak zorunda beri ayni zamanda yeni yürümeye baslayan çocugunuz dikkat çekmek için varken, çocugunuzun her iki isleme bulabilirsiniz. Ancak, simdi artik bu konuda endiselenmenize gerek yok. Arabasi kullanarak bebeginizin ve yeni yürümeye baslayan bir yürüyüse çikmak daha kolay olacak. Sadece arabasi ve yürümeye baslayan çocuk ile yürüyüs için asagidaki ipuçlarina bir göz atin.

Eger alisveris merkezi, park, ya da baska bir yere gitmek istiyorum ve evde çocuk birakmak istemiyorum zaman, uygulayabileceginiz en iyi sekilde arabasi üzerinde bebeginizin döseme geregidir ve üzerinde tutmak için yürümeye baslayan isteyin arabasi bir tarafinda. Bu nedenle, bebek mamasi ve hem de göz kulak olabilir.

Ayrica, bebek arabasi bir tarafinda yeni yürümeye baslayan çocugunuz ile yürüyüs zaman, yürümeye baslayan çocuk yetiskin farkli basamak beri yavas yavas yürümek gerekiyor. Ayrica, çok yürümek yok ve çok uzun yürümeye baslayan kolayca yorgun alabilirsiniz çünkü. Sadece kisa bir yürüyüs ve dinlenme almak için yürümeye baslayan saglar. Birkaç dakika sonra, yürümeye devam edebilirsiniz.

Ayrica, güvenligi konusunda göz önünde bulundurmaniz gerekir. Sen yürümek için güvenli bir yer seçmeniz gerekir. Onlari tehlikeye çünkü yogun bir cadde üzerinde çocuk almayin. Yeni yürümeye baslayan hala etkinlik yapmak ve ayni zamanda yeni yürümeye baslayan çocugunuz dikkat böylece oynamaniza izin veriyor yer seçin.

Yani, simdi size yeni yürümeye baslayan bir yürüyüse çikmak istediginizde endiselenmenize gerek yok. Sadece yukarida bazi ipuçlarini izleyin, kolayca ve güvenli bir sekilde olmak için yürüyüs alabilirsiniz. Böylece, ayni zamanda çocuklarinizla daha keyifli zaman alabilirsiniz.