bu sefil sicak oldugunda çocuklar mesgul

Yaz çocuklar için uygun bir zamandir. Okulu çogu için çikti ve oyun zamani. , Kosu tirmanma, kum kaleler insa, yüzme …

Sikayet, günes yanigi Terleme.

Bu çocuklar mesgul boyu yaz, özellikle özellikle sicak günlerde, size sikayet, onlari gönderdikten sonra çocuklar evin bes dakika gelip gün tutmak için mutlaka o kadar kolay degil “çok sicak disarida!” Ne olabilir Bunlari, mesgul, tam patlama AC dönüm elektrik faturasi kadar sürüs ve tüm gün televizyon seyretmek ya da video oyunlari oynamak izin kisa tutmak için ne? Bol!

Her seyden önce, yandan bazi ucuz, serin davranir. Otter Pops ya da ev yapimi popsicles çok maliyetli olmayan ve sadece onlar karisiklik sinirlamak için disinda yenir bu kuralin geçerli olacagi var. Bu sadece kisa bir süre için çocuklar disarida tutmak olabilir ya da zaten disinda eglenceli bir seyler bulabilirsiniz.

Disinda sogutucu günün erken ve daha sonraki kisimlarini, oynamak disinda çocuklar almak deneyin. Onlar günün en sicak kisminda televizyon izlerken eger o zaman o kadar kötü hissetmezsiniz. Televizyon izleme / video oyunu günde iki saat toplam altinda oynamaya devam çalisin.

Onlari kapali yapmak için eglenceli seyler hazir. Masa oyunlari sizin çocuklarin yaslari bagli olarak, çok iyi çalisir. Kizim, sanat ve el sanatlari olan “projeleri,” yapiyor seviyor. O kullanabileceginiz malzemeleri bir kutu vardir, ya da fikir edinmek için All Seasons için Küçük Çocuk El Sanatlari bizim kopyasini bakmak.

Birçok anne-baba yaz için faaliyetlerde çocuklarini kayit seçebilirsiniz. Bu asiri alinmamasi durumunda iyi – çocuklar sadece çocuklar olmak için zaman gerekir. Kizim bu yaz iki farkli oturumlari için yüzme dersleri alarak, yani sira haftada bir gün tiyatro sinif edilir. Tiyatro sinif onun tarzi (önümüzdeki hafta basliyor), bu yüzden o zevk bekliyoruz uygun, ama bunu onu yaz eglence çok sürmez. Onun dedesi ‘evinde bir havuz düzenli erisimi beri yüzme dersleri bir zorunluluk vardir.

Tabii ki, çocuklar çok sicak disarida sikayet sirf size vermek ve içlerinde oynayalim zorunda anlamina gelmez. Eger bir avluya varsa, mayo ve günes (onlar zaten giyiyor degilse) içine bu çocuklari almak ve bu sprinkler açin. Eger bir çocuk olarak yagmurlama ile çalisan sevdigini biliyorum. Keskin kenarlari ve benzeri yere düsük, – Hatta senin oldukça çocuk dostu oldugundan emin olun çikinti, oynamak çocuklar için tasarlanmis olanlari satin almak gerekmez.

, Bisiklet binmek yürüyüs gitmek, onlarin arkadaslari bazi bir etiket tür ya da böyle, bir çocuk olarak zevk tüm seyler oynamak için gelmek için olsun. Pek çok durumda, disarida oynamak için çok sicak oldugunu degil, çocuklar sikildi bu.