daha akilli çocuklar için büyük ebeveynlik

Orada bir ebeveyn / çocugunu akilli büyüyecek emin olmak için, ve / veya kendisine maksimum potansiyel gerçeklestirmek mümkün olacak gibi birini yapin gereken pek çok öneri ve inançlar. En popüler teorilerden biri müzik çocugunuzun ilgi çekici. Hatta bazilari bebeginizin Mozart dinlemek ya da baska bir klasik müzik çocugun beyin gelisimine yardimci olur sahip, gebelik gibi erken göstermektedir.

Bu dogru oldugunu söylemek ve bu anne yetistirme çocuklarda bu uygulama içermelidir henüz kesin olmayabilir. Ama çok arastirma ve makaleleri müzik içsel ve neden önemli oldugunu desteklemek için çalisan, ve neden bir çocugun egitim ve gelisim yasam dahil edilmelidir vardir.

Arastirma müzik beyin etkiledigini göstermektedir. Beyindeki kan akimi tarama PET ve MR görüntüleme bireysel müzik dinleme veya müzik egitimi yapan ise bilim adamlari beyin aktivitesini izlemek için izin vermis. Biz bir faaliyet katilan zaman Buna göre, beynimizde, sinir yollari “isigi” ile kablolu. Sadece belirli bölge ya da beynin bazi bölgelerinde en faaliyetlerinde “yanar” ancak bireysel ögrenme ve bir enstrüman devreye girer, tüm parçalari “isik” arti yeni sinirsel yollari olusturulur. Birçok literatür müzik egitimi sirasinda beyin aktivitesini açiklayan hem de bu müzik terapi ve müzik egitiminin etkilerini ayrintili bulunabilir.

Çocuklarimizin, müzik okulda müzik egitimi yararlanmak için baslamak için harika bir yoldur. Bu onlari müzikal ilgi yetistirilmesi, müzige hiçbir egilimleri var için bir meydan okuma olarak kanitlamak olabilir. Sharon Burch, bir müzik ögretmeni ve Freddie Kurbaga ® kitap serisi yazari, ögretim müzik çocuklar için keyifli bir deneyim haline getirir. O Tiz Clef Adasi canli Freddie Kurbaga ve arkadaslarinin heyecan verici maceralar ile müzikal kavramlari ögretir. Çocuklarin ilgisini tutmak için mizah ve pathos kullanarak, Sharon Burch her önemli bir olay ya da karakter tiz nota anahtari üzerinde çizgi veya alan müzik harfi ile baslayan hikayeleri döndü.