okuma bir çocuk akilli yapar nasil

Okuma size yerlere gitmek yapar. O zaman elinde geri dönmek için izin verir. Bu düsüncelerinizi yazmak ve ifade etmek siniri olmayacak. Bu yüksek seviyelere götürecektir. Ve bu gelistirmek için çocugunuzun ögretmek en iyi bir yetenektir. Bir çocugun zihninde parlatir ve onu yapar için okuma çok önemlidir ya da onu derinlemesine düsünüyorum.

Artik okumak için bir çocuk ögretmek olarak, daha parlak bir gelecek için çocugun hazirlanmasi bir yol olacaktir. Bu kesinlikle çocugunuzun dil becerilerini artiracaktir. Çocugunuzun henüz okuma ya da konusma degilse, sen okuma ögretim fikrini kabul etmez anlamina gelmez. O herhangi bir kelime okuma olmasa da, çocugun kelimeleri telaffuz ve Bernice Cullinan, dinleyici vermek için daha uzun ilgi var okuma ögrendim New York Üniversitesi çocuklara Erken Çocukluk ve Ilkögretim Profesörü göre nasil gözlemler.

Buna ek olarak, gelecekte biraz daha karmasik kelimeler için çocugunuzun hazirlamak bir yoludur. Bu onun seviyesi olan olmalidir çocugun ögrenmek gerektigini Ingilizce kelimeler. Onlar dinlemek gibi, kelimeler kitap resimleri açik ve isaret yapmak emin olun. Bu onlari da konusma sesleri ve rakamlar tanimasini saglayacak. Onlari ve yaptiklari faaliyetleri etrafinda günlük olan seyler hakkinda kitaplar iyi örneklerdir

Öte yandan, kitap okuma sadece onlari egitimli tutmak olmaz ama ayni zamanda onlari agirlamak almanin en iyi türlerinden biridir. Tekerlemeler ve diger kitaplar çok çocugunuz için eglenceli. Bu okuma hiç sikici olmadigi gerçegi fark olacaktir.

Okuma ilk çocugunuzun dinleme beceri artiracaktir. Eger okudum tüm emici sonra, çocugun daha sonra konusma becerilerini gelistirmek olacaktir. Bir çocuk okuma kitaplarindan gelisebilir en degerli seylerden biri hayal beceridir.

Bu da gerçekten bakim çocugunuzun gösteren bir yoludur. Ayrica, okuma zaman birlikte bag zaman olarak hizmet edebilir. Bir ebeveyn hep kendi çocugun gelisiminin takip oldugunu da görmek ve daha iyi için çocuk rehberlik etmelidir.

Çocugunuza okuma tanitmak ve yasam için akilli olmak tanitacak … o korku bir dünya kesfetmek ve önde merak edecegi okuma oldugu için.