teknoloji beraberlik

Hepimiz aile ile geçirdigi özel kez bizim çocukluk gelen özel hatiralari var – tahta oyunlari oynamak,, kale yapma birlikte yemek. Bazi anilar, ilginç bazi aptal, ve bazi duygusal vardir. O anlar uzun bir geçmise ragmen, anilari ayrilamiyorum. Ve simdi anne kendimizi oldugumuzu, bizim çocuklar için anilari ayni tür olusturmak istiyorum.

Ne yazik ki, biz kendi gençlik hatirlamak kolay ve kaygisiz gün çocuklarimiz için yogun ve kaotik olanlari dönüsmüs gibi görünüyor. Yapmak çocuklar Sadece bugün herkes ayni zamanda ev olarak oluyor bile, spor ve müzik gibi daha okul sonrasi faaliyetlerde gibi görünüyor, televizyon, video oyunlari, iPod ve bilgisayar komut dikkatimizi cazibesine. Çocuklar beyhude görünüyor olarak biz olanlar gibi özel anilar olusturmak için çalisirken, söylemeye gerek yok.

Ama bütün umutlarini yitirmis degil! Dünyanin gerçekten eskiden daha hizli tempolu olabilir, ama teknoloji çaginda aslinda bellek verme anlar için birçok yeni ve heyecan verici firsatlar sunar. Belki asagidaki fikirlerden biri sizin ve çocuklar hitap edecek:

1. Moment yakalayin. Bu dijital kamera patlak ve yakalamaya baslar. Saçmalama, yüzler yapmak veya ciddi. Bir kez fotograf oturumunda bitirdim, bilgisayariniza resim yüklemek ve zaman ve tekrar tekrar bakmak için bir fotograf albümü, slayt gösterisi veya diger yaratici hatira olusturun.

2. Anlar yapma film. Çocuklarim bizim video kaydedici ile film sevisme ve geride ve kamera önünde büyük bir is yapmak söylemek zorundayim. Yazar, yönetmen, aktör – – her kisi bir rol atamak ya da her yönüyle bir grup çaba. Gerçekten gurur duyulacak bir sey ile gelip, neden film dünyaya yeteneklerini yapma vitrin You-Tube veya Tanri-Tube yazilan degil mi?

3. Oyunlar baslasin! Belki tekel sadece çocuklar için bunu yapmaz ama Guitar Hero bir rekabetçi bir oyun pompalama kendi adrenalin alir. Hala seni seviyorum için kullanilan kaya sarkilari sikisma tarafindan “aldim” var çocuklar göster. Çok, birlikte sarki emin olun – bunu kabul … hala Joan Jett en her kelime biliyorum, “Ben Rock ‘n Roll seviyorum.”

Guitar Hero yok mu? Herhangi bir video oyunu yapacagiz. Adil yapmak için, video saklamak için gidip hiç kimse önce oynanan bir oyun kiralamak. Kim sampiyon ortaya çikacak?

4. Bir Dans-Off var. En son CD pop ve dans ayakkabilari koymak. Çocuklarinizin eski stil göstermek ve bunlari sizin için bir hareket ya da iki göstermek saglar. Daha da iyisi, Dance Revolution, Dance (bu ayak olun) sansinizi deneyin. Bir avantaj – bu anilar yaparken seklinde almak olacak! Kanepede çöken olmadan uzun gidebilirsiniz kim bakin.

5. Aile Film Gecesi. Eger Disney Pazar Gecesi Film ileriye bakti ne kadar hatirliyor musun? Simdi, bu kadar çok DVD seçenekleri ile film gece haftanin her gece olabilir. Patlamis misir, seker ve seçtiginiz soda üzerinde yük unutmayin. Hey – en azindan tüm bu seker ve kafein uyanik tutacak! Ayda bir film gece bir kenara birakarak düsünün. Daha sonra, eski moda dondurma sundaes üzerinde düsüncelerinizi tartismak. (Her sey elektronik cihazlar dahil etmek vardir degil.)

Yani teknoloji çaginda bellek verme anlar için birçok firsat sunuyor. Sadece unutmayin, aile eglence söz konusu oldugunda, bir sey asla degismez. Bu çok tesekkür sayar, ama sadece birlikte yapiyoruz bunu bu degil.