arastirma çalismalari ile ilgili haberleri – DEHB ilaçlarini gerçekler

Buffalo çalisma (William Pelham ve Gregory Fabiano liderligindeki) bir Üniversitesi simdi DEHB için davranis terapisi bir dogru kullanimi iyi DEHB ilaçlarini ve bu ilaçlar ile gitmek tüm riskleri alma gerekliligini önlemek olabilir onaylamistir. 174 üzerinde çalismalarin sonuçlari incelendiginde, iki arastirmaci da psikostimülanlar kullanarak bu davranis degistirme daha da etkili olabilecegini ifade etti. Fabiano genç profesyoneller için ülkenin en yüksek ödül Fen ve Mühendislik için Beyaz Saray’in Cumhurbaskanligi Erken Kariyer Ödülü layik görüldü. Bu sadece muhtemelen çok az tanitim alacak DEHB ilaçlarini ve DEHB kendisini gerçekleri biridir.

Biz DEHB davranis terapisi ne bakmak ve nasil önce onlari kendi dürtüsellik, odak ve hiperaktivite eksikligi kontrol etmek için yardimci DEHB çocuklarla etkin çalisabilir, biz DEHB ilaçlarini gerçekleri incelemek gerekir.

DEHB ilaçlar hakkinda birçok gerçekleri ilk FDA sürekli bu ilaçlarin yan etkileri endise ve kendi web sitesinde bir ölçüde bu yansitir olmasidir. Biz de sadece bir paket sigara üzerinde kara kutu uyarilari gibi bu ilaçlari kara kutu uyarilari oldugunu biliyoruz. Riskler kalp krizi, nöbetler, intihar düsünceleri ve kan basinci salinim arasinda degisir.

Biz psikostimülanlar (özellikle amfetamin ya da ‘hiz’ dayali), anti-depresanlar ve olmayan uyarici ilaçlar ilaçlar üç tip burada ilgileniyor. Bunlarin hepsi belirgin yan etkiler olmadan degildir. Birçok anne-baba gibi onlar federal yetkililer tarafindan Sinif II ilaç olarak siniflandirilir olarak bir DEHB ilaçlar hakkinda bazi gerçekleri kesfetmek için sok oldular. Anne-babalar çocuklarinin normal çocuklara göre daha küçük uzayabilir endise duyuyorlar ve çok sik istah birlikte uykusuzluk memnun çocuklar için yapar etkilenir.

Simdi alternatif ilaçlar ve bunlarin en popüler hiçbir yan etkisi yoktur ve çocugun sagligi için hiç risk vardir bir DEHB homeopatik tedavi disari ariyorlar tüm veliler hiç sürpriz olacak. Ilaç sirketleri sadece büyük bir endüstri geri lanse ediliyor DEHB ilaçlarini önyargili bazi gerçekleri olan bu ilaçlarin harika etkileri övgü devam edecektir.

Yani, davranis terapisi is ve neden DEHB ilaçlar daha etkili nasil olabilir. Ilk ikinci soruyu cevaplamak için, DEHB ilaçlarini az bilinen gerçeklerden biri yaptiklari degildir ve DEHB tedavi edemez. Ögretmek ya da dürtülerini kontrol ve zaman yönetimi becerileri ögrenmek için çocugunuza yardimci olacaktir ne. DEHB davranis terapisi, ebeveynler çocuklar onlara ödüller vererek iyi davranmaya tepki nasil gösterilir. Çocuklar, saldirgan siddet veya uygunsuz davranislar, onlar sonuçlari bir dizi baslatmak için nasil egitilmistir. Asagidaki baglantilari nasil bu davranis terapisi olabilir size gösterecektir sitelere götürür ve DEHB çocuklu çalisir olacaktir.