bahçe oyunlari spor artirabilir

Onlar yapabilecegi gibi çocuklar kadar egzersiz alir miyim? Birçok anne-baba çocuklarini fitness düzeyleri hakkinda ve iyi bir neden ile endiseli hale gelmistir. Son çalismalar çocukluk obezite yükseliste oldugunu göstermistir ve bu var daha sonra hayatta daha ciddi saglik sorunlarina yol açan var.

Bu hepimizi arkaniza yaslanin ve kendi çocuklari düsünmek için yeterli ifadenin tür oldugunu. Bu onlarin lider ve ne darbe onlarin gelecekleri üzerinde yasiyorsaniz oldugunu hayatini düsünmelisiniz dogal.

Biz, örnegin, onlar formda kalmak yeterli zaman harcamak saglamak mi? Çocuklarinizin zaman kapali bilgisayar oyunlari oynamak, ya da belki televizyon bir sürü izlerken çok fazla zaman harcamak, o zaman da aktif olmak yeterli zaman harcama degil olabilir.

Biz onlar dengeli bir yasam tarzi var saglamak odaklanmak önemlidir. Biz televizyon ya da yeni teknolojilerin kullaniminin yasaklanmasi gerektigi anlamina gelmez – çok ileri bir adim gidiyor.

Ama biz onlari daha saglikli bir hayat sürmek için tesvik isteyen gerektigi anlamina gelmez. Bahçe oyunlarin kullanimi bu ulasmak için önemli bir adim olabilir. Bahçede ya da genis açik havada oynanan oyunlar kapali alternatiflere göre faaliyet çok daha yüksek düzeyde saglamak için muhtemeldir.

Bu da onlarin büyük bir firsat anlamina gelir – size katilmak için eglenceli, ayni zamanda egzersiz daha yüksek düzeyde saglayacak faaliyetleri için çocuklara tanitmak sansi saglar.

Bu çerçeveler, salincak ve slaytlar tirmanma, trambolin kullanilarak vardi edilebilir ne kadar eglenceli onlari göstererek kendi fitness düzeylerini gelistirmek için yardimci olabilir. Gördügünüz gibi, bu faaliyetlerin her biri daha fazla egzersiz gerekmez almak bir angarya olmasi gösterebilir – bu sikici olmak zorunda degildir.

Bir kez çocuklar genellikle onlar olabilir ne kadar eglenceli görmeye baslarsiniz bu tür açik hava oyun deneyimi. Çocuklarinizin aslinda bahçede oynarken lehine video oyunlari shun bir konuma alma kesinlikle ulasilabilir bir hedeftir.

Eglenceli bahçede ne kadar bulunabilmektedir göstererek, çocugunuzun spor ve eglenceli yeni seviyeleri bulmak için yardimci olabilir.