Bebegin 1. dogum gününü kutlamak için fotograf bilezigi

Bir bebegin ilk dogum günü çok özel bir firsat ve bir fotograf bilezigi festivaller katacak özellikleri bir parti veriyor. Bir çocugun yasaminin ilk yilinda unutulmaz kilometre taslari ile doludur. Bu anne ve çocuk için insan hayatindaki en husu dolu yil biridir. Dogum ile baslayan, yeni anne ve bir aile için bir çift olmaktan gitmek için baba için mucizevi bir deneyim. Ne bir yuvarlak göbek ile baslar ya anne, baba veya her ikisinin kombinasyonu küçük bir mükemmel çogaltma ile sona erer. Yasamlari asla eskisi gibi olmayacak ve onlar bir ufacik 7 veya 8 librelik asik olacak ne kadar sasiracaksiniz. Bir yil geçti zaman, yeni aile birlikte inanilmaz bir yolculuga gitmis olacak. Ilk gülümsüyor, kelime, adim, dis ve onlarin çocuklari bir keyifli bir küçük kisiliginin ortaya çikmasi tüm bu önemli dogum günü partisi olusur zaman meydana gelmis olacak. Iste birkaç öneri:

– Parti misafirler: herkes yeterince yakin yasayan varsa Dedesi, teyzeler, amcalar, kuzenler ve arkadaslar davet listesinde olacak. Aksi takdirde, onlara bir davetiye göndererek hala iyi bir fikir olabilir ve daha sonra daha sonra senlige gelen fotograflari ile takip edecek.

– Gida hizmet etmek: Bu Bebek sadece bir ögleden sonra uyku içine yerlesmis özellikle, bir brunch gibi sabah gala tutmak akillica olabilir. Bu onur konugu dinlenmis ve senlikleri sirasinda iyi bir ruh hali içinde olmasini saglayacaktir. Kek – Bu meyve salatalari, yumurta ve peynir güveç, kekler, kahve ve tabii olarak açik büfe brunch ücreti hizmet etmek kolay mi! Pasta pembe veya mavi buzlu olmasi ve üstüne sevdiginiz hayvan veya film karakter figürler olabilir. Tinker Bell ve Blues ‘ipuçlari herkesin döküm?

– Sekeri: Balonlar, jöle fasulye, Sleepytime bitkisel çay dolu açik biberonlar, mavi veya pembe kurdeleler, küçük bebek ya da kibrit kutusu araba ile bagli papatya ya da karanfil küçük buketleri misafirler için çekici ve eglenceli hediyelik esya olabilir.

– Fotograf bilezigi: bilezik altin veya gümüs olmasi ve çekicilik seklinde sarkan hatira bir dizi olabilir. Küçük gümüs patik ve bebek siseleri, yeni dogan ve paletli, onun ayak izi ve hatta dogum belgesi olarak tot çerçeveli fotograflari tüm eglence aksesuarlari bulunmaktadir. Bu dogum belgesi gibi önemli belgeleri bir cazibe haline çerçeveleme için mükemmel bir minyatür boyutu yapilabilir. 1. dogum günü partisi daveti bir kopyasi da yadigari için harika bir ek olabilir. Annem bu yüzden onu sevgilim genç fotograflari ve Hatira bu süsleyen bu degerli bilezik giymek için heyecan olacak.

Yeni bir bebek olan mucizevi bir firsat oldugunu ve takip eden ilk yil kesinlikle harika. Bir parti ile olay kutluyor ve anne bir fotograf bilezigi veren önemli firsat ve hayatinin en iyi günlerinden biri yaratacak. Tüm Konuklar “oooh ve ah” ve onlarin özel günler anisina kendi serin hatira taki alabilirsiniz nerede oldugunu bulmak isteyeceksiniz.