bir kez ve all_ için pisik kurtulmak

Bebeginizin pisik tahris muzdarip gerekmez biliyor musunuz? Eger çocuklar için çok iyi yapmaya gayret ederken sevgi dolu bir ebeveyn ve vasi gibi, sert maddeler piyasada satilan ile bebek ürünleri vardir. Kazanmak ve bebeginiz için mümkün oldugu kadar çok bilgelik olarak uygulamak için dogustan arzusu olan bir ebeveyn olarak, AOS büyük iyi, çocugunuz, AOS bebek cilt bakimi önemli bir konu oldugunu bilmek gelir.

bebek cilt bakim arastirmasi
Klinik Pediatri bir akim rapor yenidoganlarin fazla yetmis bes yüzde dogum ilk birkaç ay içinde döküntüleri muzdarip oldugunu ortaya koymaktadir. Arastirmacilar katkida bulunan faktörler bebeklerin cilt için söz veriyorum çok ürünler süpheli. Onlar “Yenidogan cilt yetiskin cilt daha topikal ajanlara karsi nispeten daha geçirgen oldugunu. Bu nedenle, sistemik toksisite riski yenidoganlarda çok daha büyüktür.”, Arastirmalarinda dikkat Anne süpermarket ve eczane bebek cilt bakim ürünleri etiketleri okumak durdurursaniz, onlar oldugunu göreceksiniz:
Birçok hatta muhtemelen kansere neden olan, son derece rahatsiz edici veya her ikisi de hepsi nitrozamin, formaldehit, 1,4-dioksan ile kontamine olmasi muhtemel maddeler içerir, ve. Bebek talk-tabanli tozlar cildi tahris ve parfüm içerebilir küçük parçaciklar, alerji ve tahris bir önde gelen nedenidir içerir. Ebeveynler talk içeren bebek tozu önlemek için akillica olacaktir. Bebek toz, en sik pisik uygulanir, ancak daha iyi yollar olabilir. Ayrica, dogal cilt bakim konusunda uzmanlasmis en çocuk hekimleri cilt karsi tuzaklar nem vazelin, önlemek için anne uyarmak ve ayni zamanda ortak bir alerjen oldugunu.

saglikli bir bebek cilt bakimi
Bir ebeveyn tahris edici kendileri yapay renkler, sentetik kokulari ve petrokimya, ücretsiz bebek cilt bakim ürünleri kullanmak akillica olacaktir. PH dogal sifa bitkisel özler ve bu Calendula, Aloe ve Papatya gibi uçucu yaglar ile dengeli saf bebek cilt bakim ürünleri arayin. Pisik kremi ve pisik merhem bakmak için bebek dostu sifali otlar sunlardir:

Aynisafa: Aynisafa anti-inflamatuar ve anti-mikrobiyal faaliyetleri saglar ve saglikli bir cildin hücresel yenilenme uyarir.
Aloe: Aloe Vera doku bütünlügünü geri yardimci olur ve anti-inflamatuar ve anti-oksidan özellikleri yatistirici saglar.

Papatya: Papatya histamin salinimini inhibe eder ve inflamatuvar yanit azalir. Saglikli cildin hücresel yenilenme uyarir.
Kusburnu: Kusburnu vasküler direnci ve bütünlügü artirmak ve böylece cilt dolasimini düzenler, C vitamini ve kan damari duvarlarinin güçlendirilmesi bioflavonoids yüksek düzeyde içerir.

Evening Primrose Oil, Ayçiçek Yagi: Bu soguk preslenmis yaglar esansiyel yag asitleri omega-3 (linolenik asit) ve omega-6 (linoleik asit) ve GLA (gama-linolenik asit), inflamatuar cevabin önemli modülatörleri saglar. Cildin epidermal çogalmasi ve deskuamasyon düzenlenmesine yardimci.

Havuç Yagi: Havuç Yagi cilt bakimi için olaganüstü bir nemlendiricidir ve saglikli hücresel yenilenme tesvik etmektedir.

Sambucus: Sambucus (Elderflower) deri iyilesmeyi hizlandirir ve alerji ile iliskili iltihabi azaltir.

A vitamini: A vitamini vücut dokularinin büyümesi ve onarimi için gerekli olan ve saglikli bir cilt bütünlügünü korumaya yardimci olur. Bu kimyasal ve fiziksel tahris edici deri ve mukoza direncini arttirir.

C vitamini ve Bioflavonoids: C vitamini ve bioflavonoid böylece damar direnci ve bütünlük artan ve dolasimini artirmak, kan damari duvarlarinin bag dokusu güçlendirmek için sinerjik çalisir. C vitamini, AOS bir anti-oksidan hareket insan epitel hücrelerinde UVB’nin neden oldugu hasara karsi foto-koruyucu etki saglar. Bu bagisiklik ve endokrin sistem fonksiyonu destekler.

E vitamini: E vitamini serbest radikal hasari ile iliskili geciktirir hücresel yaslanma yardimci olan güçlü bir anti-oksidan olan. UV ile indüklenen inflamasyonu karsi korur ve cilt islatmasi korur. Bu yüzeysel deri tabakalarinin anormal çogalmasi düzenler.

bebek cilt bakimi ucu
Bu yüzden bebek cilt bakimi söz konusu oldugunda en mantikli yaklasim nedir?
Sizin temel bebek cilt bakimi sagduyu mesaji: hayatin basinda aylarda, Tabiat kimyasallar ile bas etmek zorunda da yeni dogmus bebek olmadan isini yapsin. Eger ve sik sik bebek, AOS bezi degistirebilirsiniz zaman temiz hava bebeginizin altina almak için izin ver! Bu pisik olasiligini azaltacaktir. Çocuk hekimleri de antibakteriyel sabunlar kaçinarak öneririz. Toksik koruyucu, köpük yapici ve diger potansiyel tehlikeli maddeler önlemek dogal cilt bakim ürünleri kullanin. Bu ürünler ilaç veya süpermarket markalara göre biraz daha pahali olabilir ama, tamamen güvenli gerçekten dogal ve toksik olmayan. Bu sizin bebek ürünleri baska türlü kullandiginizda bu bebek cilt bakim ilkelerini dikkate almak iyi olurdu, hem de çevre AOS. Ben, AOT bu çok basit bir bebek cilt bakimi mesaj ile yanlis inaniyorum.

Bebeginiz bir pisik gelistirdi ise, anne artik, nazikçe bebeginizin cildini tahris özen bir, koruyucu yatistirici ve nefes dogal bebeginiz için cilt bakimi bariyer, AOS ihale cilt, saglayan iki pH dengeli bebek cilt bakim ürünleridir güvenli ve hizli. Ödüllü Baby Cakes Pisik Kremi pisik, tahris olmus cildi ve egzama için özellikle etkili bir dogal cilt bakim bebek kremdir. Bu yeni bebek cilt bakim formülasyonu cilt gerçekten kat kalin ve sert kimyasallar kullanmadan hizli iyilesme yardimci olur. Bu dogal cilt bakim pisik kremi kolayca Cildin temiz yagli degil birakarak emer. Bitkisel Bebek Pastalar Pisik Merhemi tahris olmus cildi yatistirir. Bu bebek pisik için özellikle etkili bir dogal cilt bakim merhem, yetiskin kuru cilt bakimi ve çatlamis dudaklar için bile kuru cilt bakimi ve oldugunu. Bu çirpilmis pisik merhem, bir losyon gibi görünen bir merhem gibi cilt üzerinde gider ve yagli degildir.

Iste aile için var, saglik AOS!
diane cuesta
skincarebaby LLC sahibi