bir yorgan ile ilgili bes sey

Bina anilar güçlü bir aile kurmak için önemlidir. Bina anilar için birçok yol vardir, ben yorgan genellikle bu anilar yapmak dahildir bulabilirsiniz. Bir yorgan ile aile anilari olusturmak için sadece bes yol asagida listelenmistir.

1. Bir agaç için bir kitap ve bir yorgan kafa tut. Bir agacin altinda yorgan üzerinde oturan bir deneyim herkes ebeveyn bir çocuk ile birlikte deneyim gerekir iken kitap okumak. Takip eglenceli açiklamak için hiçbir kelime vardir.

2. Sandalye ve bir yorgan ile ön odada bir çadir olusturun. Çocuklarim büyüdü gibi bir Alfabe ögleden sonra çalisti. Biz bir harfle aldi Haftanin her günü ögleden sonra, biz o harfle baslayan bir kelime etrafinda bir tema gün vardi. Biz mektubu ulasti C kamp her zaman seçilen temasi oldu. Biz bir çadir ve bir taklit yangin ve “tost” marshmallow insa olur, bir yaratici çocuk bile atese yakalanan onu hatmi gibi davrandi.

3. Bir aile degerli film izlerken bir yorgan ile kanepede yatmak. Biz eski Disney filmleri izlerken yatmak için seviyorum. Çocuklarimiz akranlari daha modern film içine olmasina ragmen, tüm sevilen Disney karakterleri paylasmak. Bu bizim evde eglenceli bir kaynagidir.

4. Bir piknik gittiginizde yorgan unutmayin. Biz, bir masa örtüsü için yorgan kullanmis ben masa örtüsü unutmus, biz onunla isinmak için kullanilan, bazen hafif kar dus yakalanirlar. Bu yorgan oturup çocuk oyun izlemek ya da yedikten sonra üzerinde sekerleme için eglenceli.

5. Bir yorgan yapmak için çocugunuza, ikiniz tarafindan yapilan küçük bir tur yorgan kalici anilar yani sira artis benlik saygisi insa edecek.

Bu liste ile bitmiyor, bir yorgan ile yapmak çok sey var. Bir yorgan ask ile yapilir ve bu dogru ise, o yorgan ailelerde sevgi ve birlik olusturmak için yardimci söylemek devam edecegini söyleyerek vardir.