birçok anne tandem arabalari hakkinda ardi ne

Tandem strollers tabii ki ikizler için sadece bir sey, olabilir, ama düzenli bir bebek için çocuk bakimi saglamak eger bir tandem arabasi düsünebilirsiniz, ya da aile içinde bir bebek ve bir bebek varsa. Tandem strollers Çocugunuza güvende tutmak ve halka açik yerlerde akli beklemeye, yani sira çocuklar için konfor saglar korumak için izin verebilirsiniz.

Herhangi bir arabasi göz önüne alindiginda, agirlik ve dayaniklilik önemli hususlar vardir. Ama bir tandem arabasi göz önüne alindiginda, bu düsünceler daha da önemli hale gelir. Eger hayvanat bahçesi etrafinda müzakere iki kat çocuk sayisi arabasi iki kez asinma ve iki kez agirlik koyar, park, alisveris merkezi, geçit – aile yolculuklar sizi her yerde – ve kalabalik ayak uyduran bir arabasi isteyeceksiniz.

Eger bir tandem arabasi ararken dikkate almak isteyeceksiniz bazi genel özellikleri çerçeve türünü içerir. Onlar iki kez taciz için ne yapilabilir bu yana çelik veya alüminyum çerçeve, özellikle bir çift bebek arabasi, plastik tercih edilir.

Bir tandem istikrar için genis dingil mesafesi ile arabasi, iyi bir süspansiyon ve güçlü sirt destegi ile yastikli koltuk bulun. Koltuk güvenligi için iyi bir yan ve arka koruma arabasi içine düsük olmalidir.

Tandem arabasi koltuklara bireysel yaslanmak ariyorsunuz özel bir avantajidir ve koltuk basina en az üç pozisyon idealdir. Buna ek olarak, koltuklarin en az birinin bir bebek için tam bir yaslanma konumda olmalidir. Eger ikizler varsa, tam yaslanmak ile iki koltuk olan bir çift bebek arabasi isteyeceksiniz.

Bireysel, ayarlanabilir saçaklar, ayarlanabilir ayak dayama yerleri, genis depolama cepleri, üst ve alt tepsiler, kolay katlanabilir, ayarlanabilir yükseklik kolu, sert naylon tekerlekler, kolay erisilebilir saklama sepetleri ve bes noktali emniyet kemerleri bir tandem arabasi degerini eklemek tüm özellikleri .

Bir sonraki göz satin edecegiz tandem arabasi tarzidir. Ön ve arka ya da bakan modelleri, yan-yana modelleri ve oturup standi arabasi: tandem arabasi üç standart türü vardir. Her Çocuklarinizin ve ailenizin ihtiyaçlarini yaslari bagli olarak, avantajlari ve dezavantajlari vardir.

Ön ve arka tandem arabasi “stadyum oturma” stili, ikizler ile yaklasik olarak ayni yasta, çocuklar için mükemmel olabilir. Bu arabasindan çogu bebekler için iki çikarilabilir araba koltuklari karsilamak ve daha sonra çocuklar ile büyüyebilir. Ebeveyn bu anahtarlari ve cep telefonu gibi ögeleri, ya da yaslandikça çocuklar için bir su sisesi için tepsiler ve sahipleri genellikle vardir. Bu stilleri bazilari yerine önden arkaya bir baska bakan sandalyeye sahip. Bazi çocuklar için, bu iyi çalisiyor, digerleri için, bir ebeveyn kabus. Eger bir satin alma yapmadan önce çocugunuzun bilmek güzel.

Yan yana strollers önünde gider ve kim geri kim oldugu hakkinda tartismalar ortadan kaldirir. Mükemmel jantlar ve gidon ile bazi çok rahat yan yana, tandem strollers vardir. Ancak, onlar manevra zorluklara neden olabilir standart arabasi çok daha genis olma egilimi yoktur.

Son olarak, oturup ve tek bebek arabasi genellikle çocuklar ile aileler için mükemmel bir seçimdir. Bu istediginiz tandem arabasi tarzinda olup olmadigini belirlemenize gibi, yeni yürümeye baslayan çocugunuz kisiligini yansitmak. Çocugunuz için biraz özgürlük sizin için çalisan bir sey ifade varsa, tandem arabasi farkli bir stil denemek isteyebilirsiniz.