biz simarik çocuk yetistirme

Anne olarak, çocuklarimiz için en iyisini isteyen. Biz onlarin ihtiyaçlarina katilmak ve her simdi ve sonra onlarin istedigi simartin. Çok fazla Äîindulging olsa da dikkatli olun çocuklar bozabilir.

Eger pahali ürünleri satin almak için gereken hissedebilirsiniz, ama çok fazla bütçenin yiyor özellikle eger,, çocuklar için tasarimci elbiseler marka, ayakkabi ve saç aksesuarlari satin almak için gerekli degildir AOS. Bazi markalar maliyet çok! Bu, arada bir simartmak için mükemmel iyi AOS, ama bunu, gerçekten gerekli AOS karar sadece.

Bu ünlü markalarin satin alma daha iyi çocuklar akranlari ile uyum saglayacak, ya da onlara, Äúbelong “. Ancak bu normal yaklasim ise çocuklarimizin ögrenmek degerlerin ne tür düsünmek hissettirecek gibi görünüyor olabilir. Yani sira, bütçe vardir gibi kolayca küçük tümü öne yapabilirsiniz bebek butikler dostu markalar. mükemmel bir örnek bu saç aksesuarlari, kaymaz oldugu garanti edilir. bir anne kendisi tarafindan çalistirilan yok Slippy Saç Clippy, yüksek ile yapilir kaliteli ürünler ve ABD’de ödenebilir el yapimi. Bu marka bile Halle Berry ve Salma Hayek gibi ünlü aileler arasinda bir favori haline gelmistir.

Çocuklarinizin tutmak için birçok yol, çok fazla harcamak zorunda kalmadan taze ve eglenceli AOS dolaplari vardir. Bu sanat ve el sanatlari bebek hediyeleri yapmak, ya da büyük kardesleri giyime kullanarak ve yeni aksesuarlari ile güncelleme, onlar için dikis giyim deneyebilirsiniz. Bu gibi özel malzemeler çok özel ve anlamli olabilir.

Bu akilda kaliteli tutmak önemlidir iken ayakkabi gelince, pahali markalar gösteris gerekmez. Fark edebileceginiz gibi, çocuk ne bugün mükemmel bir uyum aniden bundan bir ay çok küçük olabilir o kadar hizli büyür! Bol çogu bebek butikler mevcuttur seçmek için hangi sevimli, rahat ve uygun fiyatli markalar vardir.

Tabii ki, küçük bir pahali elbise ya da diger çocuklar sahip oldugu pahali oyuncak için yalvarir zaman o güzel gözleri ve o tatli gülümseme karsi nasil merak ediyor olabilirsiniz. Olsun veya olmasin bütçenizi asagi gerçekten kaynar destekleyebilir, ve bir deger ders vermek için bu firsati almak isteyip istemediginizi. Bu gibi anlar degerleri, karar verme, para yönetimi ve tasarruf hakkinda çocuklara ögretmek için mükemmel firsatlardir.

Eger, vermek egilimindedir bir anne Aore varsa, bilinçsiz rekabet, ya da akranlari ile montaj bir araci olarak ögretim materyalizmi olabilir. Sonuçta, zorluk gerçek dünyanin yollarini uyum olacak bir çocuk yetistirme sonunda olabilir. AOT, küçük olanlar iyi degerler ve beceriler degil kolay ögretim, ama zaman içinde, bu üretken vatandas haline genç yetiskinler üretmek kanitlanmistir.