çocuklar bahçede eglenmek için yardim

Birçogumuz çocuklarimiz endisesi çok fazla zaman harcamak. Kaygilarimizi büyük bir kismi anne olarak rolü hakkinda genellikle. Biz onlara iyi bir örnek sunan ve basarili bir yasam için gerekli olan tüm firsatlari oldugundan emin olmak için yardimci oluyor?

Hepimiz ama her sey bazen zor olabilir ki çok iyi yapmaya çalisin. Biz sorun en iyi için ne tespit var durumlar vardir. Eylem çesitli kurslar hak ve yanlislar hakkinda çok kafa karistirici kanit oldugunda bu mükemmel anlasilabilir bir durumdur.

Egzersiz bu – Bu yazida hayatin bir alanda daha yakindan göz atin. Egzersiz bizim çocuklarin asklar bahsediyoruz özellikle önemli bir konudur.

Son çalismalar bir dizi birçok çocuk sadece yeterli egzersiz almiyorsaniz gerçegine isaret etmistir. Bu gerçekten kötü haber. Bu obez çocuklar, gençler ve genç yetiskinlerin en belirgin olmak yükselen numaralari ile, bir takim sorunlar neden oluyor.

Gerçek yeterli egzersiz ve kilo sorunlari var kim almaz bir çocuk gelecekte ciddi saglik sorunu olan olasiligi olmasidir. Bu kasvetli ifadedir ve bize tüm çocuklarin egzersiz düzeyleri hakkinda düsündürüyor.

Bizim çocuklar yeterli egzersiz musunuz? Aksi takdirde, onlarin aktivite düzeyleri artan hakkinda nasil gidebilir?

Çocugunuza daha fazla egzersiz yapmak yardimci olmak istiyorsaniz o zaman yapmanin bir yolu onlari aktif oyun türleri göstermektir. Açik hava oyunlari çok farkli sekillerde faaliyet daha yüksek bir seviyeye dahil etmek olasidir çünkü bahçe, bunu yapmak için mükemmel bir yer olabilir.

Size herhangi bir oyun eglenceli hale getirmek önemlidir – Eger oyuncaklar ve sikici olarak gördügünüz oyunlara tanitarak egzersiz düsünce kapali çocuk koymak istemiyorum. Bu bahçede oyun oynarken onlar için kullanilan bu kapali oyun çok çok daha eglenceli olabilir kanitlamak yönelik olmalidir.

Eglenceli bulunabilir ne kadar gösterebilirsiniz eger açik havada o zaman kendilerini zevk ve saglikli bir yasam için yardimci olabilir.