çocuklar için video oyunlari

TV’de haber, ya da daha sonra film izleyerek gün için siddet payinizi alabilirsiniz. Eger biraz daha fazla tercih Ancak, Eger video oyunlari içine alabilirsiniz. Video oyunlari oynarken, aslinda bir heyecan daha için siddet (neredeyse, elbette) katilmak alabilirsiniz. Soru, çocugunuzun çok siddet bombardimani olmak istiyorsun nedir?

Aksi takdirde gerçekten sert bakarsaniz, o zaman onlarin ana tema olarak siddet yok bazi video oyunlari bulmak mümkün olabilir. Bazi video oyunlari aslinda onlarin sanal evcil hayvan dikkat çekmek için nasil çocuklara ögretmek, ama sonsuza kadar hayatin gerçekleri onlari koruyabilir sanmiyorum. Yeni yavru dogar, en gerçekçi sekilde tüm, sonra baktim degilse yavru veya siber-uzay hayvanlar ölebilir.

Ne video oyunlari seçerken aramak için onlar kendiniz ya da çocuklar için olup olmadigini, renk çok çok net grafikler. Ve tabii ki, bir biçimde bu sistem ile eslesir. Çocuk video oyunlari yas uygunlugu tarafindan derecelendirildi, ancak çocugunuz için dogru olani biliyorum. Bazi çocuklar digerleri daha da isleyebilir ise kendi yas grubu için izin verilen siddet rahatsiz olacaktir.