DEHB takviyeleri – sihirli hap var yok

Anne DEHB için ek hiperaktif çocuklar ile tüm sorunlari çözmek için gidiyoruz oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman bir sok biraz bekliyor! DEHB takviyeleri hiperaktivite, dürtüsel davranislar veya odak dikkat ve konsantrasyon azaltacaktir çocuk davranisi üzerinde ya da herhangi bir etkisi olacagini az kanit aslinda yoktur. Simdi çalismalar çinko, magnezyum, kalsiyum ve amino asitler tüm DEHB belirtileri azaltmada olumlu etkiye sahip oldugunu göstermek için yapilmistir. Bu çalismalarin çogu oldukça sinirli olmustur ve bu nedenle bunlardan herhangi birini ya da herhangi bir kombinasyonu sihirli hap saglayacak söyleyemeyiz.

seker suçsuz bulundu!
Ben debunked olmustu efsane ‘seker çocuklarda hiperaktivite neden’ bu konuda okurken ben iyi bir kahkaha vardi. Ayni zamanda çocuklar sekerli çerez (aslinda onlar yoktu) verildi düsündüm ebeveynler normalden daha fazla hiperaktif olduguna ikna oldugunu ortaya çünkü güldü! Iyi anlamda çok fazla seker bosluklari ve obezite yani gerçekten bizim çocuklar bir iyilik, DEHB davranis ne olursa olsun etkileri yapiyorsun neden olacagini belirleyecektir. Ben yapay renkler, sodyum benzoat koruyucu ve bazi E tipi gida boyalari artan hiperaktivite yol yapmak inaniyorum. Çalismalarin çogu bu dogruladi.

omega 3
Yani, geri DEHB takviyeleri. Kesinlikle tüm testleri ve denemeler ve Omega3 veya yagli balik asit veya balik yaglari olan geçti BIR ilavesi bulunmamaktadir. Bu her yas grubu için büyük – Ben eklem sagligi için onlari kendim almak ama onlar konsantrasyon ve onlar büyük DEHB takviyeleri neden olan dikkat süresi (onlar yardim sinir ve beyin hücre olusumu) gelistirmek oldugunu tüm yönlü harika. Onlarin dogal halinde bu balik yaglari istiyorsaniz simdi bir sürü balik yemek zorunda – olumsuz Siz de benim gibi, civa zehirlenmesi korkuyor olabilir olmasidir. Disinda balik parmak, çocuklar büyük balik yiyenlere degildir ve sigir sarsintili veya beyaz et için gitmek egilimindedir. Yani en güvenli sey Omega 3 ve balik yagi kapsülleri her gün eklemek veya bunlari bir multivitamin formül vermektir. Bu DEHB ek çocuklarda dikkat süresi gelistirmek için harika ama daha az hiperaktivite ve dürtüsellik için eklemek gerekir.

DEHB ilaçlar için kirmizi alarm
Kötü haber DEHB için bazi takviyeleri semptomlari azaltabilir ise, gitmek için ilaçlarini DEHB hangi tür hakkinda tartismali sorunu oldugunu tabii ki. Çogunlukla 20 hasta, çocuk ani ölümlerin neden oldugu Kanada’da, 2005 yilinda, Adderall (dikkat eksikligi hiperaktivite bozuklugu için ortak bir psikostimülan) geri çekildi. Ölüm Adderall ile karistirildiginda, ölümcül bir kokteyl oldugunu kanitladi, önceden varolan kalp rahatsizligi neden oldu. Duke Üniversitesi’nde, üniversite ögrencileri 5% onlari hafiza ve konsantrasyonu artirmaya yardimci olmak için kaçak bu ilaçlar aliyor. En gibi kilo kaybi, uykusuzluk ve sinirlilik gibi kötü yan etkileri.

Simdi dogal DEHB ilaçlar hakli bir patlama tadini çikariyor, ebeveynler bu homeopatik maddeler hiçbir yan etkileri vardir ve DEHB ile basa çikma için hafif bir yardim oldugunu güvence vardir. Ne kadar etkili olduklarini ve ne denetim tür kendi üretim gider ile ilgili sorular vardir. Asagidaki linki özellikle tüm bu sorularin FDA tarafindan onaylanmis olan firma hakkinda bir cevap verecektir.