Eger güçlü bebek masaj düsünmelisiniz neden

Arastirmalar, bebek masaji bebeginizin daha akilli, daha güçlü, daha saglikli ve daha mutlu yapabilir gösterir. Çogu ebeveyn gastrointestinal sikinti gelismis uyku düzeni ve yardim gibi özellikleri ile bebek masaji çizilmis olsa da, birçok en ödüllendirici yarar bebekleri ile yeni bir iliski tesvik olan bag olarak görüyorum.

Bebek masaji bir bebegin fizyolojik ve nörolojik gelisim ve fonksiyon tesvik, ortak rahatsizliklari yatistirmaya yardimci olur, dinlendirici bir uyku tesvik ve saglikli baglanma ve yapistirma artirir. Bu sindirim, saglikli kilo alma, zihinsel gelisim, dolasim ve dogal sifa uyarir. Bu rahatlama, uyku, kendi kendini düzenleme tesvik ve stres hormonlarinin seviyesini düsürür. Bu gastrointestinal rahatsizlik ve agri, gerginlik ve kolik rahatlatir. Uzun uyku masaj ve daha az aglamaya edilir Bebekler. Yeni aileler anne daha çocuklarinin tanimak için izin vererek yapistirma için kullanilan degerli bir araç olarak hizmet edebilir.

Bebek masaji sözel ve sözel olmayan iletisim gelistirir, tüm duyular araciligiyla etkilesim saglar ve beslenmesi ve sefkatli bir dokunus araciligiyla sevgi iletisim kurar. Ebeveynler ve bebekler bir ömür boyu güven ve güvenlik dayali saglikli iliskiler içine yetistigi, güvenli ekleri olusturur.

Bebek masaji siniflari gerçekten Bebek dostu ortamlardir. Arka planda rahim oyunlarinin sesler benzer ritmik müzik dinlenirken bir sinif içine Yürüyüs, sen yerde battaniye oturan aileler bulacaksiniz. Siniflar asiri uyarilma önlemek için küçük tutulur. Aydinlatma o kadar bebegin gözleri için yatistirici bir zemin olusturmak için düsük ya da dogal tutulur ya da o yüzünüzde odaklanabilirsiniz. Bebek özünde alabilir böylece çevre yapay kokular ücretsizdir.