Eger lavabo altina saklaniyor ne herhangi bir kavram var

Hiç lavabonun altinda gizlenen ne düsündünüz mü?

Onlar bizim için çok degerli, çünkü Hepimiz çocuklar mümkün oldugunca korunmalidir istiyorum. Çocuk ev güvenligi saglamak için büyük bir yol mümkün oldugunca zehir-ücretsiz çocuklar için bir ortam sahip olmaktir …

Yani, bizim ev temizlik bakmak için gerekli:

Son çalismalar zehirli kimyasal onlarca Amerikan gençlerin bloodstreams ortaya çikiyor göstermektedir. Bazi pestisitler ve organik olmayan gida koruyucu için ev temizlik ve digerleri takip edilebilir.

Anne kullandiklari bu temizlik ürünleri tehlikeli oldugunu farkinda oldugu zehirlenmesi evlerde çok sik olur biliyor musunuz? Ironik degil mi … bir saglikli, temiz ev çocuklarini vermek için ellerinden geleni yapiyorlar anne yerine onlari zehirleyen olabilir!

Hali temizleme, çamasir suyu, yag alma, temizleyiciler, cam temizleyiciler, kalip ve küf çikarici, firin temizleyiciler, temizleme temizleyiciler, klozet temizleyicileri: zehir merkezlerine en sik çagrilar olan çocuklar gibi toksik ev temizlik içine aldik dehsete anne gelmektedir , ve küvet ve fayans temizleyiciler.

Sonuç olarak, çocuk sagligini tehlikeye endiseleri cilt hasari, agiz, göz, bogaz, ve daha fazla, hatta kanser ve ölüm arasinda olabilir. Iç organlar da etkilenebilir.

Hükümet bu ev temizlik tehlikeli oldugunu kabul eder, ancak düzenleme sadece yanici, asindirici, zehirli, kullanimi dikkatli, vb olup olmadigini etiket göstermek gerekir

Onlar bu ev temizlik ile ilgili bir masum ve bilgisiz kamu uyararak çok daha fazla fayda bize yapiyor olabilir gibi geliyor bana.

Bu düsünün … bebekler size temizledim katlarda tarama ve daha sonra genellikle ne yaparsiniz? Onlar agzina ellerini koymak ve tüm bu toksinler kendi bloodstreams içine dogru gitmek. Bu tehlike düsünün!

Ayrica, alerji ve astim bir her zaman yüksek oldugunu farkinda misin? Sorunlardan biri en deterjanlar ve yumusaticilar ayni zamanda toksinler içeren olabilir.

Çocuk bu toksik ürünler aklaniyor pijama ve levhalar tüm gece uyku. Kimyasallar sadece yok nikotin bandi veya östrojen yama ilaç gibi çalisan, cilt tarafindan emilir ve kan dolasimina girer.

Tüm bu oldukça olumsuz görünüyor, ama kullandiginiz zehirli ev temizlik ya da çocuklarin güvenli tutmak için basit bir çözüm yoktur.

Hiç yesil oluyor düsündünüz mü? Cevap budur!

Çesitli yesil marka kesfetmek ve simdi en güvenli, en etkili ürünler yapar fark sirket seçin!