ne yazik ki, kiz Noel gelen geçirmeniz dilegiyle alir

Santa mektup okuma sevmek zorunda. Eger çocukluk boyunca için sormustu hatirliyor musun? Her zaman ne istedigini aldin mi? O seni alamadim ne hatirliyor musunuz? Ben çogu insan düsünüyorum.

Ben çocukken benim ebeveynin dolap ile gözetimi hatirliyorum. Annem tüm hediyeler sakladi bu nerede biliyordu. Her yil sonra o hala ayni yerde sakladi sonra bir yil anladim, ve.

Ben ailem hediye çogunlugu var biliyordum, ama her zaman onlara etiketli “Santa itibaren” vardi bir ya da iki vardi. Ben de ayni seyi için Santa istemeden önce ailem beni ilk var hangilerinin ögrenmek zorunda kaldi! Bir yil bir bisiklet için sordum. Peki, o babamin kurallari takip ve bana bir alamadim çikiyor: (

Ben o bazi tren raylari üzerinde gidiyordu gibi bir köpek onu kovalayan bu yana o bir çocukken babam onun gidon üzerinde uçtu beri bir çocuk olarak bir bisiklete binmek için izin verilmedi. Teyzem bir terzi oldu, ve ona gerçekten güzel bir beyaz kiyafet yapti. O, bu olay sona erdi zaman onun anne göstermek için eve gidiyordu ve o da her yerinde kan var! Söz, alninda bir çivi vurdu, ve o dogru ortasinda vardi skar açikladi degil!

Ben 23 yasindayken kendi bisiklet var. Sana söyleyeyim, bu bir yetiskin oldugunda bir bisiklet ögrenmek için soooooo zordur! Ben Sonunda onu saptirmak için gidiyordu gibi hissetmeden kaldirimda sürüp nereye aldiktan sonra, ben bir motosiklet sürüs ögrenmek istedim karar verdi.

Kocam son zamanlarda ders gitti ve onu sikilmis o kadar kolay oldugunu söylemisti. Biz ikinci vitese onlari kaydirmak için ögrendim sonra biz motosiklet var ve bindi Ikinci gün, zaten koni ile örgü bizi istedi. Peki, bu oldu! Ben parça kapali veered ve benim bacak üzerine dogru düstü.

Içgüdüsel Ben altindan disari çekmeye çalisti, ama çelik bu süper agir parça hareket olmaz. Ben sadece iyi yürüdü. Benim boob (neyse ki yara degil mi!) Karsisinda ama evime geldigim zaman büyük bir siyrik vardi, bilegimi beni öldürüyor. Ben bisikletle pratik daha fazla zaman harcarsaniz, ben bunu biliyorum, ama ben sadece simdilik gidelim.

Ben onun bir akrabasi onu ve kiz kardesi dokunmadan durdurmak için onu soruyorum Teksas’ta bir dokuz yasindaki küçük kiz Santa bir mektup duymak için üzgün. Bu 4 yildan fazla oluyor oldu. Peki, bu küçük kiz o ögretmen için her harfi döndü sonra onu isterseniz var. Suçlu alirsa hapiste 99 yila kadar alabilirsiniz! Ben diger aile üyeleri bu olup bittigini hiçbir fikrim yoktu eminim. Ne yazik ki, bu her zaman oluyor. Gerçekten ne olup bittigini bilmek tek yolu kendinizi arastirmaktir. Bir gizli kamera büyük bir suç ortagi olabilir!

güvenligi sizin,

regina jacques