oglunun veya kizinin yatak islatma sorunlari ortadan kaldirmak için kolay yöntemler

Bir çocuk olmak ve yatak islak ettik kesfetmek için uyanma rahatsizlik hatirlayin? Yatak islatma veya nokturnal Enürezis 5 ve 12 yas arasi çocuklarda görülen yaygin bir ürolojik durumdur. Bu durum ile ilgili hem tibbi ve tibbi olmayan yöntemler vardir. Yatak islatma alarm anne ve babalarin bir çok günümüzde kullanmayi tercih iyi olmayan tibbi çözümler vardir.

Yatak islatma alarm gelismis bir cihazdir. Bir çocuk yatak islak baslar zaman, sistemdeki sensör ayarlar-off alarm. Niyet alarm genç sürpriz olur, bu yüzden refleks onlar yatak islak oldugunu anlamak olacaktir. Buna göre, çocugunuzun yatakta idrar önleyecegini ve yavas yavas tuvalete gitmek için çalisacagini söyledi.

Yatak islatma alarm isemek dogal ihtiyaci ile basa çikmak için bir yol ögrenmek için erkek ya da kiz yardimci olabilir. Çocugunuzun alarm yola ve tuvalete idrar böylece onlari uyanacak idrar baslar her zaman. Birkaç hafta sonra, erkek ya da kiz tam mesane duygusunu tespit edebilir ve alarm destegi olmadan tuvalet geçmeden oldugunu fark olacak.

Eger piyasada yatak islatma alarm için epeyce üreticileri bulabilirsiniz. Ancak tüm markalar büyük ve yararlidir. Yani bu konuda bazi analiz gerçeklestirmek için tavsiye edilir. Diger babalar ve anneler tarafindan çevrimiçi referanslari geçmesi ya da yardim için saglik uzmanina danismalisiniz olabilir. Kullandiklari için basit ve ayni zamanda deneyimli hekimler tarafindan önerilmektedir çünkü Günümüzde birçok anne Malem yatak islatma alarm almayi tercih etmektedirler.

Yatak islatma alarm Çesitli piyasada sunulmaktadir. Yatak islatma alarm bazi yaygin türleri sunlardir: giyilebilir alarm ve kablosuz alarm. Iki alarm esit büyük olsa da, onlar takilabilir sekilde bazi fark var. Giyilebilir alarm sensörü çocuk iç çamasiri sabitlenir ve alarm kendisi çocugun gömlek kirpilmis olabilir. Kablosuz alarm normalde dahili bir sensör bulunuyor külot bir dizi ile saglanir.

Yatak islatma alarm bir daha yazin bir uyku pedi ile birlikte gelir. Çocugunuzun yatak yastik tipi alarm yerlestirin ve bazi kumas ya da yumusak bir havlu ile örtün gerekecek. Bu alarmlar erkek ya da kiz dogrudan baglantili oldugu bir sey gerekmez, bir alarm tel ped baglidir ve çocuk komidin konabilir.

Yatak islatma alarm sistemleri her türlü kullanmak ve mükemmel çalisma basittir. Çocugun derin uyuyan ise, o zaman alarm en iyi türü onlara ped tipi alarm olacaktir yardimci olur. Ped tipi alarm Bonus ek alarm ünitesi var ped tipi alarm birkaç özel modeller alabiliriz. Eger çocuk yatagin yaninda bir alarm kisisel yatak odasinda ünitesi ve diger tutmak olabilir. Bu sekilde, onlar gece sürede tuvalet geçmek için tereddüt olup olmadigini erkek ya da kiz tuvalet gitmek yardimci olacaktir.

Çocuklarda yatak islatma durdurma için en ilaçlar gerçek sorun çözmek degil. Bu gibi ilaçlar kullanilmaktadir sadece sürece yararlidir. En kisa zamanda size çocuk için ilaç sunan durdurmak gibi, zorluk tekrar yeniden görüntülenir.

Gibi ilaç tedavileri aksine, bir yatak islatma alarmi gibi tibbi olmayan yatak islatma alternatif uzun vadeli çözüm sunuyoruz. Onlar gençler içinde saygin bir davranis asilamak yardimci olur. Eger oglunuz veya kiziniz yatak islatma durumu için uzun süreli bir çözüm gerekiyorsa yatmadan önce mücadele hafta bir çift kesinlikle deger.