ögrenmek gereken aktif ebeveynlik yöntemleri

Onlar etkin ebeveynlik çocuklar üzerinde olumlu etkileri verir biliyorum çünkü çogu anne iyi bir anne olmak istiyorlar. Anne iyi bir anne olmak istiyorum neden üst nedeni çocuklar gelecekte toplumda olumlu degisiklikler aktarabilir yetiskin içine büyümeye yardimci olmaktir.

Aktif ebeveynlik çesitli sekillerde alir ve farkli yöntemler kullanabilirler. Aileler de ögrenme çocuklar için sadece olmadigini gerçeklestirmek gerekir. Bunun yerine, iliskileri gelistirmek için araci bulma iki yönlü bir süreçtir. Eger ebeveynlik dersleri alarak veya danismanlari veya sosyal görevliden yardim isteyen daha iyi ebeveynlik bilgi edinmelerine gerek gibi çocugunuzun sizden ögrenmek.

Aktif ebeveynlik siniflari, bunlari kesin ve güçlü gelistirmek, hem de sorumluluk gerçek anlamda vererek yardimci olmak için çocuklari ile iletisimi tesvik ögrenirler. Aktif ebeveynlik siniflari olarak, çocuklar arasinda kardes rekabet ve güç mücadeleleri ortadan kaldirmaya yardimci disiplin yöntemleri ögreneceksiniz. Aktif ebeveynlik nihai hedefi kendilerini iyi hissetmek ve benlik saygisi yüksek olan sorumlu ve isbirligi çocuklar yükseltmektir.

Aktif ebeveynlik ev içinde ve okulda çocugunuzun faaliyetleri gerçek ilgi göstererek tezahür de olabilir. Bu anne-babalar çocuklarinin faaliyetleri, performans, ve okulda davranis ögrenmek hangi okul PTO toplantilara, katilarak elde edilebilir. Ayrica ögretmenlerle ve çocugunuz hakkinda danismak için önemli bir mekandir. Hayatlarinda ilgi göstererek, o / o sizin için önemli oldugunu çocugunuza güvence veren ve o / o sevdigi oldugunu ediyoruz.

Aile gezileri, ayni sekilde, bag için büyük firsatlar vardir ve çocugunuzla birlikte ögrenirler. Birlikte kesfetmek için seyler ton vardir bir müze ya da milli park bir gezi için çocugunuzun alabilir. Çocuklariniz onlarla harcamak zaman takdir edecek ve ayni zamanda eglenceli ve egitici bir sekilde iliskiler kurmak yardimci olur. Bir yolculuga çikmadan önce olsa da, nereye gitmek karar ya da ne yapacagini üst ve alt hem de gelmelidir.

Çocuk sen kabul edilemez buldugunuz davranislar ortaya çikarabilir. Akraba ve konusmak iyi bir fikir olabilir, ama danismak ve endiselerinizi cevaplar kimlerin en iyi kisi çocugunuzun çocuk doktoru olabilir. Bunlari unutmamak için bir sonraki ziyareti öncesinde tüm sorularinizi liste emin olun. Çocugunuzun çocuk doktoru Çocugunuzla olabilecek herhangi bir sorunlari çözmek için mutluluk daha fazla olacaktir.

Aktif ebeveynlik bazi gerçek çaba alir ve senin gecikebilir, ama bir sorumlu ve isbirligi tek tek içine zor çocugunuzun morph tanik bir ömür boyu en basaridir.