okul öncesi düzgün yapmak için yöntemler

Yakinda bebeginiz muhtemelen okul öncesi katilacak. Simdi hayal etmek zor olsa da, bu büyüme ve ögrenme büyük bir zaman olacaktir. Okul öncesi ögretim kisinin hayatimizin büyük bir parçasi haline gelir. Birçok anne-babalar okul öncesi ögretim onlar bir ilkokul ögretmeni için oldugu gibi için ayni saygi görünmemektedir. Ancak bu okul öncesi ögretmenler çocuklar anaokulu ve sonrasi için hazir olsun yardimci oluyor. Sizin için okul öncesi kolaylastirmak için bir kaç fikir, çocugunuzun ve ögretim derledik.

Bir seyler Anaokulunda düz gitmek yapabileceginiz ilk sey çocugunuzun okul öncesi eve getiren seyler bakmak olacaktir. Ben güne son derece yogun ve bazen yapmak istediginiz son sey çocugunuzun sanat eseri üzerinde ooh ve ahh oldugunu biliyoruz. Ama Çocugunuzun zor is kabul etmek her gün zaman ayirin o kadar önemlidir. Ayrica ögretmen oglunuz veya kiziniz ile evi bilgi gönderir. Bu notlari aramak gerekir, ve kesinlikle röle bilgilere çocugunuzun güvenmeyin.

Okul öncesi ögretmenleri çocuk söylediler sorunlari ilgili saat harcayabilirsiniz. Ve hikayeler birkaç sevimli iken, bazilari anne ve baba kangren olur. Onlar dinlemiyor düsünüyorum bile zaman, onlar. Ve çocuklar konum çünkü onlar duyuyor musun bir sey tekrar edecektir. Yani Genel bir kural olarak, onlari diger insanlara tekrar için mahcup olabilecegini kisinin çocuklarin önünde bir sey söylemek asla.

Okul öncesi ögretmenleri kisinin çok özel bir türüdür. Onlar hasta, tür ve bakim konum. Sik sik da, giden yaratici ve eglenceli bir sürü vardir. Ama onlar da okul öncesi disindaki yasamlari ile bireylerin konum unutmayin. Onlar zamaninda islerini terk ve getir götür islerini halletmek ve ev ile olmasi gerekir. Yani saygili olmak ve zamaninda çocuk almak. Ayrica o dersten sonra oglunuz veya kiziniz hakkinda sohbet için zaman olmayabilir aklinizda. Küçük konusun harika ama aksam önce çocuk maceralarini uzun hikayeler her zaman memnuniyetle degildir. Durumunda Çocugunuz programi hakkinda ona randevu iletisim var.

Tüm anne-babalar çocuklari iyi yapmak istiyorum. Ayrica oglunuz veya kiziniz diger çocuklar yasina göre ne kadar iyi performans bilmek istiyorum, bu dogaldir. Ancak bu sorulari okul öncesi egitmen tarafindan cevap olamaz, bu yüzden onun sormak etmeyiniz. O her genç farkli ve kendi hizda egilir biliyor. Ve onu çocugunuz hakkinda konusmak istemem, bu yüzden onun diger çocuklar hakkinda konusmak için bilgi yok.

Okul öncesi ögretmenler bunu hediye gerekli olmadigini olabilir bildirin ki bir faktör varsa. Bu o yürümeye baslayan çocuk için yaptigi tüm ögretim tesekkür etmek istiyorum çok güzel, ama bir hediye ile bu gerekmez. Tesekkür notu güzel güzel çalisiyor ve çok daha fazlasi anlamina gelir.

Ipucu Alti. Okul öncesi ögretmenleri kalbinde çocugunuzun refah var. Bu yüzden size bildiririz zaman oglunuz veya kiziniz bir alanda daha fazla degerlendirme gerektiren, ya da, yas seviyesi standartlari gelip onlara güven bir sey üzerinde çalismak gerekir. Onlar okul için hazirlanan Oglunuz veya kiziniz alma zorlu bir görev var ve bu yüzden her genç mükemmel bir akademik kariyer için iyi bir temel vermek emin olmak istiyorum. Bu yüzden onlara güven ve kendinize zarar veya suçluluk duygulari sahip izin vermez.

Eger ögretmen bir konuyu görüsmek gerekir zaman muhtemelen durumlar olacaktir. Önce her çocuk için ne iyi istedigi göz önünde tutmak. Onu bir sorun var bildirmek için gerekirse, bu konuda konusmak için bir toplanti planlayin. Biz sik sik bizim çocuklar ve hakli ile ilgili olarak duygusal almak egilimindedir. Ama sorun, sadece devlet ayrintilari degil, duygu belirten zaman. Bu gerçek konuyu açikliga kavusturmak ve izin için yardimci olacak ve ayni zamanda ögretmen çok daha hizli bir çözüm bulmak için.

Eger ögretmen ayakkabi içinde kendini koymak, o Özetle ettik eger sanirim. Onlari tedavi olmak isterim sekilde davranin. Birkaç dakika alin ve ögretim üyesinin tüm düsünmek her gün çocugunuz için yapar. Çocugunuzun ögretmeni ve yaptiklari tüm takdir