tek ebeveynlik sakincalari – tek ebeveynlik yanlisi ve eksileri

Orada mal ve her sey kötü, ayni tek ebeveynlik için de geçerlidir. Eger tek ebeveynlik için iki Özetle Ancak bads çok mal sayica üstün olacaktir. Bu nedenle tüm tek ebeveynler bir dezavantaj ile çalisir.

Tüm ebeveynlik konularinda çocuklara ortalanir. Bu ayni zamanda tek ebeveynler için de geçerlidir. Birkaç disindaki tüm tek ebeveynler çalisma ve ayni zamanda diger ortak gelen yardimi olmadan çocuk bakmak zorunda. Soru tek ebeveyn zaman ve kazanmak ve tek basina çocuk bakmak yetenegine sahip olup olmadigidir. Çocugun okula giderse ana is yerinde ama okul öncesi çocuklar için düzenleme çesit kendi ana çalisma saatlerinde evde sonra baktim, böylece yapilacak iken orada bakti ediliyor. Öncesi elde etmek zordur ve birden fazla çocuk olabilir. Su anda dedesi rollerini oynamak için adim olabilir. Bu 2000 yilinda yapilan ABD Sayim göre olarak çok önemlidir, 5,6 milyon çocuklar büyük anne ile bulunur. Birçok okul öncesi çocuklarin dedesi ya da ana is oldugu zaman onlara bakmak için baska bir akraba olmasi kadar sansli degildir. Bu durumda ana ya evde çalismak ya da çocuklar için bir seyler düzenlemek gerekir. Bu tek ebeveynler karsilastigi en önemli zorluk.

Tek ebeveynler karsilastigi ikinci zorluk zaman yönetimi. Çocuk yetistirme tam zamanli bir is oldugunu ve bu nedenle eseridir. Ayni 24 saat içinde iki yönetmek ana ekstra stres atiyor. Yani her gün bir makine olarak baslamak. Erken kalkmak ve kahvalti hazirlamak. Sonra gün için kendinizi ve çocuk hazir olsun. Bu is için birakin ve 7 am erken okulda çocugunuzun birakin. Sonra da ofis ulasmak için tüm trafigi geçmis olsun. Yorucu bir is gününün ardindan size 5 de ofis birakin ve eve çocugunuzun almak. Bir an olmadan aksam yemegi hazirlamak ve ev ödevlerinde çocugunuza yardimci baslar dinlenmek için. Isinizi eve getirmek zorunda degilsiniz eger sansliysaniz. En kisa sürede size ödev ve aksam yemegi ile bitmis olarak yatmadan ve bir banyo ve bir masal sonra yatakta çocuk koymak. Bu hafta içi her gün ne oldugunu. Daha çok, özel düzenlemeler tatilinde çocuklar için gereklidir. Fiziksel ve duygusal vergi oldugunu ayni zamanda meslek içinde ilerleme etkiler. Bu tek ebeveynler karsilastigi bir zorluktur.

Yalniz bir ebeveyn ya da bir olmak için planlama iseniz bu dogru planlama basarinin anahtaridir ve bu yüzden bir destek agi oldugunu fark etmek için önemlidir. Çözmek için en büyük sorunu, is ve çocuk Çocugunuza ile birkaç anlamli anlar geçirmek, böylece kendinizi arasindaki zaman dagilimidir. Ayrica tüm tek ebeveynler tek basina is ama sabir, biraz destek ve iyi bir planlama size çok yardimci olabilir tüm yapmaniz gereken bir sorun var.