tek ebeveynlik yüz akilli yollar

Çok az insan tek ebeveynlik dünyasina girmeyi planliyor da çocuk, henüz tek ebeveynlik fark olabilir daha çok daha fazla aile olusur. Bu tek basina bir çocuk yetistirmek kolay olmaz, ancak birkaç basit yönergeleri takip ederseniz, tek ebeveynlik essiz sorunlari ile basa çikmak çok daha kolay bulabilirsiniz.

Bazen tek ebeveynlik dünyasinda, vurgu ebeveynlik ziyade tek daha üzerindedir. Bir yetiskin konusma ya da romantik bir iliski paylasmak için bir ortak yok zaman yalniz hissetmek çok kolay. Eger çocuklarin yasamlarini etkileyen kötü kalma kararlar neden bu yalnizlik için çok kolaydir. Çocuklariniz hayatinda ilk gelmek gerekir. Size tarih olamaz anlamina gelmez, ama bunu tarih toplama konusunda çok titiz olmasi gerekir demek. Eger potansiyel çocuklarla dahil olmak istemem, hatta eglence için, bir kisi tarih yok. Birinin böyle bir borç gibi bagaj ile birlikte bir yasam tarzi söz konusu ise, uyusturucu, alkol, hatta karsit bir dini inanç sistemi, sizin çocuklar için o kisinin tanitmak için göze alamaz anlamina gelir.

Eger partner ilgilenen birini bulmak yaptiginizda, çocuklariniz için o kisinin tanitmak için yavas oldugundan emin olun. Eger ilk günü çocugunuzun tanitmak ve sonra tekrar o kisi bugüne istemiyorsaniz karar verirseniz, çocugunuzun kafa karistirici olabilir. Çocuklar yetiskin rakamlar sabit bir akisi var ve disari hayatlarinin sonra, böylece çocuklara uygulamadan önce biriyle saglam bir temel oldugundan emin olmak için daha zordur.

Tek ebeveynlik size yalin bir ortak yok anlamina gelir. Siz, çocuklarina bakmak onlari disipline, mali onlari desteklemek, onlarin sirdasi, üzerinde aglamaya omuz ve hizmetçi olmak zorunda. Bir ara alamadim ve ekibi ana etiketlemek için alamadim. Tek ebeveynlik basarili olmak için, bir destek agi olusturmak çok önemlidir. Ile bebek bakimi ticaret insanlar bulun. Bir bakicisi planlari düsme durumunda bebek bakimi için yedekleme var. Aile üyeleri çocuklar ile faaliyetlerine katilmak için kaydedin. Dedesi, kuzenler, teyzeler ve amcalar, tüm antrenör ekipleri plani dogum günü partileri yardimci, hatta ev ödevlerinde yardimci olabilir. Tek ebeveynlik zorluklari anlamak diger yetiskinlerin bir destek agi olusturmak için de önemlidir. Konusmak için diger yetiskinler olmasi size kaba zamanlarda almak için gereken yardimi verebilir.

Eger brahmin gelinler arayan bir Brahman ebeveyn veya mamülleri ise url http://www.brahminsmatrimony.com kontrol edin